Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Mit szóltok...

Fiús anyukák! Mit szóltok ehhez a reklámhoz? :D

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 4. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vicces. Fiúval gyakran esnek meg hasonló (ha nem is ilyen durva) "balesetek". :)
2010. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég vicces, nem is kellett ehhez nagy kébzelet erő, mert a múltkor engem is lepisilt pelus csere közbe:-)
2010. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 fiam van,szerinted?Azért kicsit "tuningolva" van a reklám,de az alap az valós.
2010. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért peluscseréhez jól jönne egy ilyen időmegállító gép. Elkezd jönni a sugár, STOP! :D
2010. ápr. 4. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

juj, nagyon jó!! az én kisfiam az utóbbi időben sportot űz ebből!! :) direkt erőlteti a pisit, amikor fürdés előtt kicsomagolom :) én meg nem birok ki nevetés nélkül...:)


Ági

2010. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam képes hanyattfekvésből arconpisilni magát, szóval tényleg van a reklámban némi realitás. Na persze a valóságban (szerencsére) nem produkálnak ekkora mennyiséget. (:
2010. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:D

Az en kisfiam,multkor nagyon bekakilt.Egy pillanatig fordultam el a nedves torlokendos dobozert,addig belehempergett a kakiba aztan raadaskent bepisilt, csurom pisik lettunk mindketten.

Persze kacagott es ilyenkor en sem birom ki nevetes nelkul.

9 honapos kisfiu anyukaja

2010. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!