Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Duci babásoknak melyik pelenka...

Duci babásoknak melyik pelenka vált be leginkább? 6 kg-os a picikém.

Figyelt kérdés
Babám majdnem hat kiló, 3,5 hónapos kislány. A Pampers nedvszívóképessége bevált, de olyan szűk a pelus, hogy valahogy nem illeszkedik rá, nem szeretem abba belecsomagolni. A Libero szélesebb, azt mintha rá öntötték volna, de a Liberóban kipirosodik, kiütéses lesz a popsija. Tudtok olyan pelust, ami szélesebb és jó a nedvszívóképessége? (Tesco-s kizárva). Köszi!
2010. ápr. 2. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekünk az éjjelt nem bírta ki a pelus (12 óra), és itt javasolták a huggiest. Bevált.


Ne haragudj meg, de miért lenne duci a babád?????? Az enyém 3 hónapos és majdnem 7 kg. Jó erőben van, de nem dől szét. És nem is széles. Szerintem teljesen átlagos a tiéd. Nekünk jó a pampers, nagyon rugalmas a füle, pedig biztos kisebb az én babám hosszra. Tehát szélesebb. Na mindegy, nem értelek......

2010. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hanyas méretet használtatok egyébként?
2010. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
És melyiket a Pampersből?Mert a fehér és a kék gumis derekú... Nálunk a fehér vált be amúgy.
2010. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3-asat használunk. Az első válaszadónak: viszonyítás kérdése az egész. A barátnőm babája 7 kg-os és fél éves... De nem emiatt írtam, hogy duci, hanem mert a pelenkák nagy része nem éri át a combját, szorítja a gumijuk. A Pampers-szel is ez a baj, a combjára szűk, emiatt alig lehet bekapcsolni, hiába rugalmas az oldala, ha máshol már nem enged!
2010. ápr. 2. 23:39
 5/17 A kérdező kommentje:
Pampers-ből az active baby-t és a premiumot használtuk. De sajna mindkettő szűk az aljánál, a combikái miatt.
2010. ápr. 2. 23:41
 6/17 anonim ***** válasza:
És ha megpróbálnád a 4-eset?! Végül is az 7kilótól van... Már nem jártok messze tőle... :)
2010. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Jó erős lábú menyecskéd van akkor :DDD Az enyémnek meg a "vádlija" olyan, mint egy díjbirkózóé!!

Hát rossmannosat ne vegyél, mert az nekünk is kicsi volt.


Egyébként a huggisnak bővebb a comb gumírozása! Majdnem eláll a fiamétól, ezért aggódtam is, hogy kifolyik a cucc, de zár tökéletesen.

2010. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az lesz. A múltkor is, ahogy elérte az alsó kilóhatárt az adott pelusnál, máris nagyobbat vettünk.
2010. ápr. 2. 23:45
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, olyan a combja, mint a michelin bábunak :) Akkor lehet, hogy megpróbáljuk a Huggies-t. Abból van többfajta is? Melyiket érdemes?
2010. ápr. 2. 23:47
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem ez van. A rossmannban még szombatig pont akciós, mert egyébként elég drága pelenka. Akcióban, meg a rossmann kuponnal együtt olyan 38 ft-ra jön ki. A pampers is annyi körül van akcióban. Én a héten vettem valami 3300 körül.


[link]

2010. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!