Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számít az a pár nap? 4 nap...

Számít az a pár nap? 4 nap múlva lesz 1 hós a babám, attól elkezdhetem adni a gripe watert neki? Lehet baja?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
A babának 6 hónapos koráig csak anyatej, ennek hiányában tápszer. Semmi más. A víz felborítja a nitrogénháztartását.
2010. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Elsőnél az igazság.

Ha jót akarsz a babádnak, betartod.

2010. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nyugodtan adhatod neki, én is adtam 3 hetes kora óta, mert nem akartam, hogy szenvedjen a hasfájástól. Az előző két válaszoló nem tudom, mire gondolt....nekem egyébként a védőnő mondta, a saját gyerekeinek is adta korábban, mint 1 hónap
2010. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi próbálkoztunk a Gripe vízzel, bár ő már akkor hat hetes volt, viszont még rosszabbul lett tőle.:(

Nagyon hasfájós a babád?

Esetleg ezeket próbáld:

INFACOL szuszpenzió - újszülött kortól adható, mivel nem szívódik fel a belekben, így mellékhatása sincs.

-ESPUMISAN cseppek - szintén a kezdetektől adható, nem szívódik fel.

-SAB SIMPLEX szuszpenzió - újszülött kortól, szopi előtt, vagy közben.

Mi mindet szedtük mikor melyik volt jó.

2,5 hónapig volt hasfájós a kisfiam, utánna szerencsére kinőtte.

Lehet,hogy már ismered ezeket,és nem váltak be neked azért szeretnéd a vizet kipróbálni.

Volt nekem is két három nap amikor ezek sem használtak és akkor próbálkoztam meg a gripe vízzel,bár ne tettem volna:(Olyan rosszul lett a kisfiam,hogy egy egész éjszakát végigordított,annyira fájt a hasa.



Remélem tudtam segíteni.

2010. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Nem számít az a négy nap, nyugodtan add neki, én is 2-3 nappal hamarabb adtam, annyira fájt a hasa.Szerencsére nekünk bevált.

2010. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Anno én is hamarabb adtam pár nappal, mert már iszonyat szenvedett, hiába próbáltunk mást és egy 1 hét alatt teljesen elmult.ÉN CSAK AJÁNLANI TUDOM!!!!

ÜDV:A&G

2010. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20.09-es vagyok.nem tudom miért kellett lepontozni.az első két válaszoló azt sem tudja mi az a gripe water, azt hiszik víz, miért nem őket pontozták le?Aki nem tudja mi az, annak leírom, hogy ez egy hasfájásra adható szer, amiben van kapor, szódabikarbóna és egyéb anyagok.Egy hónapos kortól adható napi ötször egy mokkáskanállal.És nem lesz tőle baja a babának, ha négy nappal hamarabb adja, mint ahogy betölti az egy hónapot.Ez olyan, mintha a babának hét hónapos korától lehet húst adni, akkor nem lesz baja tőle, ha négy nappal hamarabb adom.Főleg, hogy van aki öt hónaposnak ad.Nem értem a lepontozást.
2010. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én két hetes korától adtam neki, és hatott, nagyon jó volt, nekünk bevállt. (gyerekorvos és védőnő is mondta, hogy nyugodtan adhatom) 2hós korában egyik napról a másikra abba is hagyhattuk, mert már nem volt rá szükség.

Nekünk az infacol és a többi csodaszer semmit sem használt.

2010. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!