Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit fizetnél egy bevásárló...

Mennyit fizetnél egy bevásárlókocsi betétért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az mi??
2010. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam itt egy lánnyal, aki készít nagyon szépeket, 2600-3000Ft-ért. Na max. annyit adnék érte, de még nem rendeltem meg.
2010. ápr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én semennyit...!
2010. ápr. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A bevásárlókocsi betétet a bevásárlókocsi gyerekülés részébe kell rakni, hogy megvédje a babát a mindenki által használt kocsikon lévő baciktól. Az áruk és a típusuk is teljesen változó. Nem tudom, hogy melyik a jó.
2010. ápr. 2. 07:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit,mert mindig van nálunk fertőtlenítő gél.+ ha megfogsz 1-2 árut,amin esetleg volt vmilyen vírus és utána a gyerek kezéhez-szájához nyúlsz simán átadod.Ha vki betegen tüsszent 1 zárt térben a vírus több órán át életképesen kering a levegőben és így is össze lehet szedni.
2010. ápr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam újabban rágni szeretné a bevásárlókocsi tolókarját, azért az nem ugyanaz, mint a megfogok néhány árut:) A plédet simán félretűri, ezért gondolkozunk a betéten.
2010. ápr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor hányásos kiszáradás miatt voltunk kórházban és kérdeztem a főorvost,hogy ezt honnan szedhette össze azt mondta,hogy ha hozzányúl a gyerekágy rácsához és volt pár vírus a kezén és a gyerek is érintkezik ezzel a felülettel megbetegedhet,ha gyengébb vmi miatt az immunrendszere.
2010. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
semennyit nem adnék érte,ez az a kategória ami direkt lepúzás a kismamáknak tök felesleges.A pelenkázótáska betétjét szoktam alá rakni a fogantyúra meg egy vékony pelenkát,vagy kardigánt teszek.aztán megmosom a kezét.
2010. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit.

A kispléd tökéletesen bevált.

2010. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!