Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből itassam babámat?

Miből itassam babámat?

Figyelt kérdés
Lassan kiváltunk egy szopit. Kisfiam eddig csak cicizett. Mire szoktassam rá? Cumija nincs.
2010. márc. 31. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor fölösleges a cumira szoktatni,pici kifelé hajló peremű pohárból.Én ilyen kávéspoharat vettem a COOP-ban.
2010. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha cumija sincs(nem értem miért)akkor itasd pohárból. Csak ha mentek valahová, séta stb... kényelmesebb a cumisüveg.
2010. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csőröspohár vagy rendes pohár. Ha eddig nem használtatok cumisüveget, akkor már nem célszerű rászoktatni. (B)
2010. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknak:valószínüleg azért nincs cumija, mert nem fogadja el.Nem minden baba fogadja el, így az enyém sem, akárhogy próbálkoztam.
2010. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, azért nincs cumija, mert nem fogadta el. Még szerencse, hogy nem minden baba egyforma.

2010. márc. 31. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Én itthon igyekszem kávéspohárból itatni. Ebből viszont még elég melós neki, keveset iszik. HA ezt látom, itatócsőrösből is adok neki. HA valahova megyünk, itatócsőröst viszünk.

(O)

2010. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nagyon aktuális nekünk,ugyanez van nálunk is!:)) Csőrös pohárból iszunk már hat hónapos kora óta,a cumisüveget csak rágcsálja:))
2010. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!