Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet vele? 4 hónapos a...

Mi lehet vele? 4 hónapos a fiam, eddig éjjel 1x,3 körül kelt. Most 11 és fél 1 között kel és 5 körül már dumál. Ma pl 3/4 4-kor kelt, most már alszik megint. Csak anyatejes, ilyenkor szopizik is.

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet ,de nálunk ugyanez a helyzet és látom több kérdés is erre irányul. lehet valami erős front jön, remélem hamarosan elmegy és ismét nyugodtak lesznek az éjszakák.
2010. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi lehet velük azt nem tudom,de nálunk is harmadik napja ez megy csak annyi hogy az én fiam 7 hónapos. Eddig este 8-kor elaludt és nekem is hajnal felé egyszer kelt,most meg van 10 óra is mire elalszik és 1-2 óra mulva fent van,utána nagyon éberen alszik és hajnal 5 felé már dumál ő is. Most nagyon nagy szó hogy kb fél órája alszik:-)

Remélem gyorsan elmulik ez a kavarodás mert hulla vagyok,már 3 éjjel szinte semmit nem aludtam...

2010. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!megnyugodtam,hogy nem csak az én fiam csinálja ezt.remélem nem marad így.kitartást,anyukák!
2010. márc. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!