Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hos babatoknak hogy nez ki...

19 hos babatoknak hogy nez ki a napja eves-alvas? Stb.

Figyelt kérdés
mennyi folyadekot iszik 1 nap?iszik meg reggel-este tapot v.tejet?
2010. márc. 27. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Kislányom 19 hós és a következőképp zajlik:

kb 7-kor kelés, átjön a szobánkba és minimaxot néz még magához nem tér.

8-9 körül eszik, habár most olyan időszaka van,hogy nincs olyan kaja amit megenne. A vajat és a májkrémet eszi magába de kenyéren nem. A rántottát eddig szerette és a virslit is, de már azt sem.

Délelőtt vagy sétálunk piacra, mamához v takarítás itthon.

12-13 óra körül már majd kidől, de egy óra is eltelik mire alszik kb 2 óra hosszát. Ekkor tejcsit kéri!

Ha felébred akkor talán eszik vmit. De mint írtam alig van kaja amit megeszik. Olyan hogy főzelék, rá sem néz. tészta v rizs.

Du apa jön és játszanak én pedig leülök végre!!!!!!!!!!!Vagy megcsinálom amit gyerekkel nem tudtam.

16:30-kor kezdődik a minimaxon az elmo, azt szájtártva nézi!!

6 körül vacsizni kellene, de nem mindig sikerül.

Fél kilenckor fürcsi és tejcsire, kakaóra v macira alszik el.

Kb két hónappal ezelőttig kb 1,5 liter, ha nem több innivalót megivott.Most, kb fél litert.

Próbálom a cumisüveget csak altatáshoz használni.És csak itatósból (azt nem szereti) pohárból és szívószálast iszik.

Ugyan akkor a kérdéshez nem tartozik, de mostanába nagyon hisztis erőszakos és egész nap kiabál!!!!

Nagyon kiborító amit egész nap csinál!Elég nehezen viselem, de egyszer csak leszokik.

Ha kihagytam vmit, még írok.

2010. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hany kg es milyen magas,mert az enyem is nagyon rossz evo!ja es az enyem is egesz nap hisztizik verekszik es semmit stb.
2010. márc. 27. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Kisfiam jövő héten lesz 19 hónapos. Ő sem nagy evő, ráadásul tejallergia-gyanús is, ezért nem ehet tejtermékeket. Reggel és este még tápszert kap.


Általában reggel fél 8 körül kel, eszik egy kis tápszert, utána pakolászunk, én is eszek, abból kér pár falatot.

Gyorsan felrakom az ebédjét, aztán játszunk, kb. fél 12 körül elmegyünk egy kicsit sétálni. Utána ebédel, aztán fél 1 körül elalszik, kb. 1,5 órát. (Ezalatt én teszem a dolgom, megfőzöm a mi ebédünket, stb.) Apukája megjön 3 óra körül, addigra mi is ki szoktunk menni kicsit, megvárjuk a ház előtt sétálva, vagy az udvaron. Apával ebédelünk, ha olyan hogy ő is ehet belőle, akkor általában ez az uzsonnája, ha nem, vagy nem kér belőle, akkor kap gyümölcsöt Sinlaccal. Utána kicsit apával játszik, addig én elpakolok, stb., utána játszunk. Este 8 körül fürdik, utána eszik, aztán alvás. Ez kb. fél 9-kor van.


Úgy általában nem sokat iszik, a tápszeren kívül (ami nagyon változó, átlagban egy evésnél 200 ml) egy kis üveg teát (125 ml) iszik meg, de nem mindig fogy el. Mostanában szeret ropit rágcsálni, az sós, arra jobban kívánja a teát.


Most 84 cm és 9900 gramm.

2010. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Kisfiam is elég hisztis, akaratos az utóbbi időben. Úgy látszik ez életkori sajátosság ilyenkor.
2010. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

akkor,ugy latom vannak meg olyan vekony kisfiuk mint az enyem ,kb az enym is ennyi kg lehet.

ja es mi a tejallergia gyanuja,valami foltok a testen?mert nekem egyik reggelre valami foltok voltaka testen ,de masnapra elmult,nemtudom mivolt?

2010. márc. 28. 00:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: kislány. 12kg és 84 cm magas.
2010. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tegnapi 21.52-es vagyok. Piros, száraz foltok voltak a bőrén, atópiás dermatitis-e van. Mondjuk ezek a foltok folyamatosan előjönnek majd kenegetés után (sajnos szteroidos kenőccsel kell kenni) eltűnnek. Pedig nem eszik tejterméket, mégis előjön néha. De az orvos így sem engedélyezi a tejtermékeket, volt vérvétel is, az nem mutatta ki az allergiát, de az orvos szerint ez nem jelent semmit, majd 2 - 2,5 évesen csinálnak nála terheléses vizsgálatot.
2010. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem ilyen holyag szeru,mint valami csipes,de tudom hogy nem csipte meg semmi!!piros is volt aztan elmult,nemtudom mivolt?
2010. márc. 28. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát azt én sem tudom mi lehetett. Az atópiás foltok szárazak, nem hólyagosak, csak pirosak, de nem mindig, leginkább fürdés után látszik jobban, amikor a víz "kihozza"
2010. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!