Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hetes babátoknak hogyan...

2-3 hetes babátoknak hogyan telik a napja, mennyit alszik és mennyit van kézben stb?

Figyelt kérdés
2 hétig egy angyal volt, de most többet van ébren és amikor nem eszik és alszik, nagyon sokat nyafog és sír. Nektek mit csinál egész nap?
2011. máj. 24. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! egy hónapos a fiam,1 hetes koráig nagyon sokat aludt csak akkor sírt ha éhes.most már egyre kevesebbet és nagyon sokat sír amiatt hogy kézbe legyen természetesen ez nem megoldható meg amúgy sem jó ha hozzászokik hogy egésznap kézben van. olyan 10-15 percet nézelődik,meg ha hason van akkor nagyon dolgozik,emelgeti a fejét meg meg kiemeli magát,de hihetetlen ez a hiszti hogy igenis őt fogják. amúgy nagyon aranyos,értelmes és erős baba
2011. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra már nem emlékszem, hogy telt a napunk, de kezdenek az érzékszervei kifejlődni a babádnak. Eddig alig-alig látott, ráadásul a félelem is álomba kergette. Most már többet lát, érdeklődik, felfedez.

Egyébként nekünk a hasfájása 3 hetesen kezdődött, még az is lehet, hogy az a baja, általában ekkor kezdődik. Ha az lenne, észre fogod venni, arra vannak különböző "csodaszerek". Én sokat masszíroztam a hasát a pelenkázón.

2011. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehogy azt higgyétek, hogy pár hetes baba hisztizik csak úgy, hogy kézben legyen! Elrontani sem tudod ilyen picinek! Gondolj bele, 9 hónapig biztonságban tudta magát egy szűk helyen, most idekint van, kezd látni, érezni idegen dolgokat, mozognak a végtagjai, ami szintén ijesztő neki.

2 hónapos koráig sose hagytam sírni, 3 és fél hós, kicsi nyöszörgés van csak a délutáni alvásnál, estinél magától alszik. Tehát nem lett elrontva.

2011. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az én fiam kb. két hetes kora óta nem alszik nap közben. El bóbiskol 10 percre, fél órára. Most lesz három hónapos és tegnap volt az első nap, hogy három órát aludt egyhuzamban. De általában kézben hajlandó aludni.

4-5 hetes koráig nekem is mindig kézben volt. (Apukának nem is tetszett.) Aztán két hónapos kora óta már egyre többet van a saját helyén. Nézelődik, elvan a zenélő forgójával, vagy kitolom a babakocsiban a nagyszobába, konyhába és ott van mellettem, amíg teszek-veszek.

2011. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!