Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Onnantól kezdve, hogy bevezetj...

Onnantól kezdve, hogy bevezetjük a húst az étrendbe, minden nap egyszer valamilyen húsos ételt kell hogy kapjon a baba?

Figyelt kérdés
A fiam 5 és fél hónapos, 4 hós kora óta hozzátáplálok (tápszeres).Mostanában megeszik 180-200 g főzeléket, és 2 óra múlva már éhes.Ezért gondoltam arra, hogy lehet már nem elég laktató számára a zöltség, gyümölcs. Vajon be kéne vezetnem a húst?
2010. márc. 27. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel már másfél hónapja hozzátáplálsz, igen, bevezetheted a husikat. Dokink nekünk azt mondta, hogy minden nap kapjon husis főzeléket, így minden nap adok neki. (B)
2010. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is mindennap adok neki,ma valahogy kimaradt,1-1 nap nem számít,de a fehérje miatt kell nekik.

És elkezdheted a sűrítést,hogy jól lakjon.Rizzsel,keksszel,hússal.

2010. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is minden nap adok neki. Én is 4 hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást és 6 hónaposan kapott husit, mert szintén nem bírta ki sima főzelékkel. Egy nagyobb csirkemellet megfőzök és a levével leturmixolom, aztán megy a jégkockatartóba. Ha megfagyott bezacsizom és minden nap megy 1 kocka a kajájához.
2010. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!