Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Reggel 38 volt a láza,...

SOS! Reggel 38 volt a láza, Panadol szirupot adtam 9 hós babámnak, de még mindig 37,5! Most adhatok neki egy Germicid-C kúpot?

Figyelt kérdés

Más lázcsillapítóm nincs itthon, és úgy tűnik, a Panadol szirup semmit sem ér.

Nem tudom mitől van láza, annyi, hogy picit folyik az orra, de más tünet egyelőre nincs.


2010. márc. 27. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
37.5 nem láz,nem kell csillapítani.Ilyenkor aktivizálódnak a szervezet védőreakciói.Ha megint 38 fölé menne,adhatsz neki kúpot,vagy 4 óránként a szirupot.
2010. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez nekem is rémlett, hogy 38 alatt lehet, hogy nem kell még lázat csillapítani. Akkor ha feljebb menne, adok neki kúpot, mert úgy tűnik a szirup semmit sem csinál.

Köszönöm a segítséget!

2010. márc. 27. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod a hűtőfürdőt is.

Jobbulást.

2010. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak 38 felett csillapítsd.Hadd dolgozzon a szervezete a bacik ellen. Ráadásul attól függ hol méred, mert ha végbélben akkor reggel sem volt lázas, mert abból 0,5 fokot le kell vonni. Így pedig érthető, hogy miért nem ment lejjebb a hője, mert nem volt minek lejjebb mennie.
2010. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hónaljban, és popsiban is megmértem, tehát a 38 fok az pontos volt. Sajnos most megint 38,7 popsiban, úgyhogy kapott egy Germicid kúpot, de már teljesen kivagyok, mert semmi nem húzza le neki rendesen. :((
2010. márc. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!