Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Két-három...

Mit csináljak? Két-három napja úgy megy a hasa a babámnak mint a víz. Már nagyon kicsípte a fenekét is.

Figyelt kérdés
Igaz most jött ki az ötödik foga, de az első négynél nem volt ilyen. Lehet a fogzástól? Meddig tarthat még?
2010. márc. 26. 19:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

A popsitörlőt most váltottam, akkor az is irritálhatja... na erre nem is gondoltam!

Szerencsére láza nincs. Így nem gondolom hogy vírus. De megfogadom a tanácsokat!

2010. márc. 27. 06:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Vegyél Normaflore-t, nekünk az segített.
2010. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia a Hipp ORS 200 rajta van az adagolás menete.Én azért enyhe hasmenésnél is első nap 100ml kezdtem.Minden jót.
2010. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Smecta port adtak a gyógyszertárban, mert az megöli a bacikat is. Még csak kettőt ivott, de már este nem ment úgy a hasa. Szerintem jó lesz!

Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 28. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!