Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel vágjam a 10hetes babám...

Mivel vágjam a 10hetes babám körmét?

Figyelt kérdés
Hiába vettünk drága babaollót, próbáltam, de egyszerűen nem kapja el a vékony körmét az olló. Csipesszel szerintetek szabad vágni?
2010. márc. 26. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csipesszel vágom,de vannak kifejezetten erre való tompitott végü ollók.
2010. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én a saját körömvágó ollóim közül fogtam be egyet neki. Annak legalább jó a minősége.
2010. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is a csipesz vált be,egyszerű,gyors és később is jó,amikor már ficánkol a lurkó,mert nem szúrod meg vele.
2010. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csipesszel vágom.
2010. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én babaollóval vágom a kezén a körmöt, szeretem, mert ha ficánkol sem szúrom meg véletlenül. viszont a lábacskáján baba körömcsipesszel, mert nem fér alá az olló:)
2010. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
babaollóval...a vége le van kerekítve..így nem tudom megszúrni..érdemes jó minőséget venni..így neked is könnyebb vele vágni
2010. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Elfogadsz egy tippet?Én a DM-ben vettem lekerekített végű,fém ollót,szerintem nem kifejezetten "babaolló",de tökéletesen vágja a vékonyka körmöt.Ha jól emlékszem 1500 Ft környékén mozog az ára.Próbáld meg,talán ez jobb lesz.
2010. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a babaolló nem kap a körme alá, az a baj.igy akkor marad a csipesz.
2010. márc. 26. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Először csipesszel vágtuk, aztán (2 hónapos kora óta) sima kisollóval.
2010. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!