Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5,5 hónapos és...

Kislányom 5,5 hónapos és nagyon nehezen lehet megkacagtatni. Mikor várhatom, hogy jobban kacagjon? Amúgy mindig fülég és a szája úgy mosolyog.

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ennyi idős babák már kacagnak. De ezen aztán tényleg felesleges stresszelned. Mosolygós, jókedvű, ez a lényeg, lehet, hogy ő soha nem lesz vihogós fajta.

Az én lányom akkor kacag tutira, amikor dobáljuk a levegőbe, az nagyon tetszik neki.

2010. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is állandóan mosolyog, vigyorog mindenkire, nagyon jókedvű baba, de úgy istenigazából kacagni csak mostanában kezdett el, azzal az igazi hangos babakacajjal, ami után még csuklik is. Holnapután lesz 6 hós. Eddig csak akkor csinálta, ha csikiztük, most meg már bizonyos szavak tetszenek neki, tegnap séta közben meglöktem előre a babakocsit, és utánafutottam, arra hangos kacagás lett a válasz, apukája tegnap a kis büdi lábacskájával megérintette az orra hegyét, azon is hangosan kacagott, ilyesmi...

Nyugi, eljön a ti időtök is. :) (B)

2010. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam a pikkpakk, és a hapcihapci szavaktól kacag:) Próbálj neki vicces hangsúllyal ritmusos szavakat mondani, vagy cuppantgasd a pocakját:)

Előbb utóbb majd kacag ő is, egyenlőre még felméri a világot:)

ҝ

2010. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam tiszta mosolygós volt, de hangosan nevetni nem hallottam 6-7 hónapos koráig. Azóta viszont állandóan kacarászik :D
2010. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én már úgy el vagyok keseredve :( Lehet, hogy valami baja van?Ugye nem?
2010. márc. 26. 08:33
 6/12 A kérdező kommentje:
Segítsetek :(Most tényleg itt ülök és pityergek? Tiszta hülye vagyok tudom.Olyan jó hallani azt az édes kacagást: )
2010. márc. 26. 08:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne csináld már, semmi baja nincs a kislányodnak! Sokat mosolyog, nem? Akkor? Ne aggódj, ő is fog kacagni, minden baba más ütemben fejlődik, más ütemben fedezi fel a világot. Mondom, kisfiam is csak nemrég kezdte el ezt a babakacajt, de hidd el, hogy ha egyszer elkezdi, akkor utána nagyon sokszor fogod hallani még! Egyébként most ahogy így visszagondolok, a szomszéd kisfiút nagyon-nagyon ritkán hallottam hangosan kacagni, pedig nagyon sokat együtt vagyunk, és már 16 hónapos. Nem is emlékszem, hogy egy éves kora előtt egyáltalán hallottam volna. (B)
2010. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem minden baba kacag, úgyhogy ne aggódj, ha tényleg sokat mosolyog.A fiam 6,5 hónapos, kb. három hete kacag sokat, előtte csak akkor ha a hasát puszilgattam, vagy a fülébe szuszogtam.Most már minden ok nélkül is kacag.Rövid időn belül kacagni fog.

/Z/

2010. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó kettő.Hát jó akkor várok még egy hónapot.Köszi nektek. A ti kettőtök írásaival már máshol is találkoztam.Mindig megnyugtatókat írtok.Első gyerek.Agyon aggódom magam miatta.
2010. márc. 26. 08:56
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A babám ma kukucs játék közben olyan jókat nevetett.Éljen éljen puszi
2010. márc. 29. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!