Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babátok mennyit...

7 hetes babátok mennyit alszik nappal? Nálunk már szinte semmit, ezért délutánra olyan nyügös, hogy ordít.

Figyelt kérdés
Nem jó ez így,lenne más dolgom is egész nap.Mert persze ha ott vagyok vele elvan,vagy ha cipelem.Néha még el is bóbiskol a karomba.Aztán ha leteszem,sír.Nem tudom meddig bírom.Szerencsére éjszaka csak enni kel föl és alszik vissza.Talán nem lakik jól a tejcivel,adjak neki tápszert?
2010. márc. 26. 07:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A napirendi kérdést úgy értem,hogy oké ekkor megyünk sétálni,ekkor eszünk (gondolom ez azért csúszhat fél órákat az igények szerint),de ha az alvásidő jönne,és ő nem tud/akar elaludni mi legyen?Hiába teszem be az ágyába,hagyom picit nyűglődni,a végére úgy ordít,hogy vörös a feje és levegőt se kap.Ezt meg nem akarom.Vagy akkor aludjon a kezembe?Ahhoz is hozzászokhat,és hát bármennyire szeretem,így semmit nem tudnék mellette csinálni(házi munka,tanulás),arról nem is beszélve,hogy egyre nehezebb lesz:)Akinek meg van még egy gyereke az hogy oldja meg?
2010. márc. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mikor leteszed, még nem elég fáradt és még valami ingerre van szüksége. Próbálj meg szopi után kicsit hosszabb ideig játszani vele, persze nem a kiságyban! és mikor látod, hogy ásítozik tedd le.

Nekem ez most két napja bevált.

A tegnapi 8:31-es válaszoló

2010. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Délután a picik mindig sokkal nyügösebbek, olyan 4-7 óra között, ezt több ismerős babánál is megfigyeltem, a vèdőnő is megerősitette a megfigyelést:) kell a napirend, sokkal nyugodtabb a baba. De nem az, amit te kitalálsz, hanem a kicsi dolgait követve és figyelve kell kialakita i, majd nap mint nap tartani!
2010. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszi.Kipróbálom majd,de ma már nem lesz szükség rá.Szinte egész nap alszik:)
2010. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!