Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és mit iszik 7 hós...

Mennyit és mit iszik 7 hós babátok? (Tápis vagy szopizik? )

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
7 hónaposan egyszer evett szilárdat(főleg gyümölcsöt), a többi anyatej volt, alig ivott mellette (teát)
2010. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam nyár végén volt 7 hónapos. Csak szoptattam és napközben csak elvétve adtam neki vizet. Ugyanis ekkor kezdem neki gyümölcsöt adni az ebédszopi előtt. Igaz, hogy utána szopizott, de hogy megszokja a poharat adtam neki vizet. Minimális mennyiséget.
2010. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aZ ENYÉM UGYAN 6 HÓS, DE TÁPSZERES, NAPI 1 X FŐZELÉK, DU HA ÚGY VAN AKKKR KAP GYÜMIT, ÉS INNI TEÁT, GYÜMILEVET ISZIK NAPI VAGY 2-3 DL-T. ő IGÉNYLI IS
2010. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak szopik, mast nem nagyon iszik. Csoros poharbol kinalom vizzel a fozelek utan de nem sokat iszik belole. Max. egy kortyot.
2010. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!