Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ket hetes babam ha felkel...

A ket hetes babam ha felkel tobb orat is fenn van, de ha elalszik kepes aludni 5 orat is, keltsem fel 3 vagy 4 orankent vagy hagyjam aludni, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a két hetes baba felébred magától ha éhes lesz, általában másfél 2 óránként ébred, kivéve ha besárgult, mert akkor aluszékonyabb, de 5 óránál tovább nem szabad hagyni,akkor kell felébreszteni. de ne aggódj, ébred magától, hisz szoptatni igény szerint kell.
2008. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Hagyjad nyugodtan, tudja ő mikor éhes:-)

Lányom is sokat aldut egyben, már 2 hetesen végigaludta az éjjelt:-)

Örülj neki és pihenj te is addig!.-)

2008. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5 órát még aludhat nyugodtan. Az én kisfiam is ilyen volt, én csak akkor keltettem fel, ha már nagyon sok idő telt el (több mint 5-6 óra).

2 hónapos kisfiú anyuja

2008. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is 2 hetesek vagyunk.Mi azt póbáljuk bevezetni h nappal 3 óránként hami akkor ha nics fennt éppen akkor felkeltem de este hagyom aludni kel magától.Már szépen kialakult h az esti fürcsi után az első hami hajnal 1-2 körül van és legközelebb reggel 7kor kel.Ez a napirend majd később lesz hasznos állitolag.
2008. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!