Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira nyomi vagyok. Mit...

Annyira nyomi vagyok. Mit játszak vagy énekeljek 7hós babámnak? Milyen egy napotok?

Figyelt kérdés

tudok egy pár nótácskát meg játékot is, de sztem ez kevés és egyszerűen nem jutnak eszembe.már unom ezeket.hogyan tudnék újítani? :-S


ti miket játszotok/játszottatok/csináltok/csináltatok 7hós csöppségeitekkel?

hogy néz ki egy napotok?


2010. márc. 25. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy így röviden válaszolok, de mindjárt ébred a manó.Én innen szoktam lesni:

[link]

[link]

2010. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem is hasznos...!

Köszi szépen!ÜDV,7hós baba anyukája

2010. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi is hét hósak leszünk nemsoká.Nekünk a nap így áll össze (kb.)

Reggel 7-8 ébredés, akkor szopi.Kicsit hencsergünk az ágyon, beszélgetek hozzá, hagyom mászni, forogni,aztán bele a kiságyba, addig ágyazok, reggelizek gyorsan.

Aztán gyümölcsevés, majd 10 körül alvás ismét, mikor mennyit, általában 1-1.5 órát, de van hogy csak felet.

Ha megint felkel, akkor ismét evés, majd játék vele.Általában mondókázok neki, sétálok vele, kicsit magában is hagyom, ha marad, teszek neki oda játékot.

Aztán ha elálmosodik akkor babakocsi és séta, vagy elmegyünk a mamához, dédihez, és ott akkor többen is szórakoztatjuk.Estefele pedig vagy apukájával "játszanak", vagy elmegyünk közösen csavarogni, bevásárolni(szeret leskelődni), vagy otthon továbbra is én foglalom le.

Egymaga nemigen van el, igényli hogy vele legyünk, ezért nem mindig tudok rendesen megfőzni tőle, de férjem vagy délelőtt, vagy délután itthon van, attól függ hogy dolgozik.A mama is sokat tud jönni, és szeret is.

Szóval ilyeneket szoktunk, és valahogy mindig eltelik a nap gyorsan.

És ti miket szoktatok, milyen egy napotok?

2010. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na most olvastam el a linket amit az első válaszoló adott meg.Hát kb. azokat szoktuk mi is.Ja és még van hogy kiviszem magammal a konyhába babakocsival, és nézi amit én csinálok, persze mondogatom neki hogy "Anya épp ezt meg azt csinája".

Előző voltam.

2010. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tudatosan egyik gyereknél sem csináltam iyleneket, hogy ettő l eddig ez(énaklé, mondőka..)

a nagy 10 éves, a kicsi 1.

A napjaink mindig eltelnek, foglalkozom vele, dami éppen jön, megyünk ide-oda.

Sosem érzem, hogy valamit rosszul csinálotam, vagy csinálok.

Tv nem szoktam bekapcsonli, a rádió szó, gépezni, meg akkor szoktam, ha alszik.

Manapság szerintem túl sok az ilyen tudományos gyereknevelős baromság.

Szerintem ezt nekm lehet ilyen tudatosan csinálni, vagy nem kell, a gyereknevelés ösztönszerű.

2010. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!