Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ne csússzo...

Mit csináljak, hogy ne csússzon le a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Félig ülö helyzetben mindig lecsúszik a 9 hós babám. A lába közötti öv távolabb van,igy az nem tartja meg,igy a hátán ül. Mit csináljak?
2010. márc. 25. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nincs eléggé hátradöntve a háttámla? Neki még kényelmesebb lehet, ha kissé megdöntve, félig fekvő helyzetben ül. Esetleg tegyél a háta mögé egy párnát.
2010. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom is sokat van így. Ha nem kényelmes neki, van unja, akkor felül, elöl kapaszkodik és nézelődik. Szerintem ne aggódj, ha kényelmetlen lenne, reklamálna. Én legalábbis így vagyok vele. Most múlt az enyém is 9hónapos.
2010. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kocsi háttámlája 3 fokozatba állitható: fekvö,ülö és a kettö közötti. Szeret nézelödni,fekve nem lát semmit,ezért van a fél fekvö helyzetben. Ha mögé teszek párnát,akkor még jobban ül és még jobban lecsúszik,nem?
2010. márc. 25. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:
13 hónapos fiam is mindég lecsúszik és úgy terül el benne.
2010. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!