Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol rendelhetek interneten...

Hol rendelhetek interneten ujszülöttnek kéz es láb nyomdát?

Figyelt kérdés
amibe bele lehet nyomni a kis kezet lábát
2010. márc. 25. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt van:

[link]

2010. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vgyél szobrászgipszet,az sokkal olcsóbb és ugyanolyan jó.
2010. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van egy nagyon egyszerű só-liszt gyurma receptem, hihetetlen jó, és olcsó. ha kell, leírom. én abba nyomtam, kiégettem, kifestettem, szép :-)
2010. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. mondjuk én csak a tenyerét nyomtam bele.
2010. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Off

Bocsi, de azt szeretném megkérdezni, ha a sógyurmát nem égetem ki csak hagyom kiszáradni, nem fog megrepedezni? Esetleg kenegeti kell valamivel

2010. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
érdekelne hogy csinalod.leirnad?
2010. márc. 25. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Könnyen formázható, kijön a ruhából, ha kész a mestermű akkor meg is lehet szárítani.

Hozzávalók:

0,5 kg liszt,

6 dl víz,

4 evőkanál só,

3 evőkanál olaj,

2 evőkanál borkősav


Elkészítés:

Fazékban összekeverjük a hozzávalókat, tűzhelyen közepes lángon állandó keverés mellett főzzük, kb. 10-15 percig, amikor összeállt, (akkor már nehéz keverni és elválik az edény falától) levesszük a tűzről, langyos állapotban annyi adagra szedjük, ahány féle színt szeretnénk. Színes temperával színezzük. Nem baj, ha csomós lett, mert a színezésnél eltűnnek a csomók. Kék szín csak akkor lesz a borkő miatt, ha először egy kis (!!!) sárgával átdolgozzuk (különben zöld lesz), aztán mehet bele a kék.

én nem égettem ki, nem repedezett meg, de szép fokozatosan keményedett meg olyan 1 hét alatt.

mondjuk, lehet, hogy égetve jobb, úgy még nem próbáltam.

igazság szerint, én színtelennel csinálta a lenyomatot, és amikor kész volt, akkor festettem ki, temperával, így a szétszedegetéssel nem bajlódtam, de ahogy tetszik.


[link]

2010. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!