Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hós kisfiamnak árthat...

8,5 hós kisfiamnak árthat napi 50 perc tv nézés?

Figyelt kérdés
Tudom önzőség,de van egy film amit minden nap megnézek (néznék),de kisfiam ekkor mindíg fenn van és van,hogy ő is nézi mert nincs el máshol....Ártok vele neki?Akkor inkább nem nézem,ha nem tudom hova tenni...:(
2010. márc. 24. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem árt. Leglábbis jót nem tesz a szemének. Nem tudod magad mellé tenni úgy hogy ne lássa a tv-t? És akkor ott van Veled, de mégsem látja.
2010. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt neki. Biztos nem is használ, de emiatt ne legyen lelkiismeret-furdallásod. Azért a mai tv-k már nem hinném, hogy károsak tisztes távolból.
2010. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát sztem nem használ...kicsi még ennyi vizuális ingerhez...a korai tv-zést egyesek az epilepsziával kötik össze, mert túlingerli az agyat...sztem ne tedd
2010. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor megszületett a kislányom, nagyon sokáig szopott. (időben). Mellette mindig tv-t néztem. Aztán sokszor volt, hogy csak úgy, alapzajnak is ment. 7 hónaposan felállt, és sok időt töltött, a tvelőtt kapaszkodva álldogálva, máskor messzebbről figyelte lemerevedve. Azt gondoltam, hogy tessék, függővé tettem. Most 14 hónapos, szereti a reklámokat, ha egy-egy mesefigura ugrándozik, de 2 percig izgalmas, és már megy is tovább, nem érdekli. Egészséges, figyelmes kisgyerek. Azóta igaz, alig van napközben bekapcsolva a tv, de este megy. Én úgy gondolom, hogy nem árt neki. Ha pedig még engedi is, hogy te végignézd azt a filmet, akkor miért ne?

Mi az??? :-))))

2010. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy h...e sorozat (apa mondta)A bosszú álarca,tényleg nem nézek mást sose,nem is megy a tv,mert a picur előtte játszik a szőnyegen,de ez "bejött"...De mindíg mindent megteszek,hogy ne lássa,de van amikor nem bírja ki...de madj akkor kikapcsolom,nem ér annyit...:(((....
2010. márc. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!