Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nurofent szoktatok adni...

Nurofent szoktatok adni fogzási fájdalmakra? Vagy mit lehet még, milyen fájdalomcsillapítót? 3,5 hós

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk neki adni,de azt veszem észre,hogy nem sokáig hat neki!

Amikor nagyon szenvedett a fogzás elején,én adtam neki Germicid kúpot,igaz ő lázas is volt.

Én nagyon tudom ajánlani a borostyánláncot,nekünl nagyon bejött,majdnem 1 évig hordta éjjel-nappal.

20 hónapos nagyfiú anyukája

2010. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nurofent vagy Panadol baby-t már csak akkor, ha nagyon fáj neki. Addig inkább homeós bogyókat (camomilla 15ch) és viburcol kúpot. Sokan esküsznek a borostyán láncra is.

A nurofennel és panadollal érdemes óvatosan bánni, nehogy hozzászokjon a kis szervezete, és amikor igazán kellene, akkor már nem hat. (B)

2010. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A borostyánlánc 2 hete a nyakában van,homeós camomillát ch 30at adok neki napi 4*,és keddre bújt ki az első (előtte este adtam neki egy adag nurofent)és már látom a mellette levő fehér csíkot is!és extra nyűgi!

Sajnos kúpot nem lehet neki adni!

2010. márc. 24. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Van még egy homeós szer, Osanit a neve, de sajnos csak megrendelni lehet neten keresztül (itthon még nem lehet kapni), és budapesti gyógyszertárban átvenni. Az állítólag nagyon jó, kifejezetten akkor kell adni, amikor már nagyon fáj neki. (B)
2010. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi Banyuci!Hallottam már,csak nem találtam sehol!:(
2010. márc. 24. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod rendelni, ha minden igaz. Hívd fel őket szerintem!

[link]

(B)

2010. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi!

:)

2010. márc. 25. 07:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!