Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek 6 hós babámnak...

Mit vegyek 6 hós babámnak fogzási fájdalmakra? Chamomilla D12-t vagy Flp aloe vera activator-t?

Figyelt kérdés
Már teljesen tanácstalan vagyok, kipróbáltuk már a Dentinoxot, Dologélt, Nurofent, Panadolt, Benuront, Viburcol kúpot, Chamomilla ch30-at, de semmi.... :-((((
2010. dec. 18. 11:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

én flp-s vagyok. nekünk van itthon activátor is, nagyon sok dologra jó, de őszintén szólva, ha semmi fogzásra való szer nem használt, akkor ez nem fog, mert arra szerintem nem jó.

attól függetlenül vehetsz, mert hasznos.

2010. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2010. dec. 18. 11:58
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne Activator-t, hanem FLP First-et használj, nálunk az jött be, de nagyon!!!! Szerintem azért a Nurofent adhatod neki, pláne ha az alvását is felborítja a fogzás.
2010. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Adtam neki a Nurofent vagy 5-6 napig, de csak úgy hogy minden este 2-2,5 ml-t, semmi! :-(
2010. dec. 18. 12:03
 5/24 A kérdező kommentje:
JA! FLP First-öt hol tudok venni? Alszik tőle szépen a babód?
2010. dec. 18. 12:04
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha a baba nem alszik, és egyetlen fájdalomcsillapító, homeós, sem semmi más nem használ, akkor totál egyszerű a dolog: NEM A FOGA OKOZZA!!!

6 hónapos korban teljesen tipikus mozgásfejlődési, illetve fejlődési ugrási tünet, hogy éjjel sokszor, akár fél óránként is ébrednek. Ez el fog múlni pár héten belül. Ez egyfajta alvászavar, ami teljesen tipikus ebben a korban. Kitartás, és türelem, tényleg el fog múlni!!!

2010. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ő alszik, nem ébred fel soha, csak 1/2-1 óránként nyöszörög éjszaka álmába!

Már 2 hónapja ezt csinálja, és totál kész vagyok, nincs segítségem, 2 hónapja nem aludtam 3 órát egyben.

Azért gondolom hogy a fogacskája lehet, mert az összes fogzási tünetet produkálja, valamint kinn van az alsó 2 fogacskájának a teteje!

Nem tudom meddig bírom még az ébrenlétet! :-(((

2010. dec. 18. 14:06
 8/24 anonim ***** válasza:

Bébiőrrel alszotok? Vagy veled egy szobában, esetleg veled egy ágyban alszik a baba?

Mert ha csak nyöszörög, akkor effektíve aludhatnál nyugodtan, csak kapcsold ki a bébiőrt, vagy tedd át másik szobába. Azért, mert a baba nyöszörög, nem sír, akkor nem kell odapattanni hozzá azonnal. Ki kellene kapcsolnod egy kicsit, mert így bele fogsz bolondulni ebbe. Pihenésre szükséged van neked is!

Lehet a fogától, de lehet a fejlődési ugrástól is!

2010. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Velem alszik egy szobában, az ágyacskája oda van húzva az enyém mellé, de magam mellé is raktam már, úgy is nyöszörög.

Ha pedig nem megyek oda hozzá éjszaka, akkor a nyöszörgésből sajnos sírás lesz! :-((

Csak az jöhet számításba ha felveszem és ringatom picit!!

2010. dec. 18. 14:26
 10/24 anonim ***** válasza:

Ez tutira a fejlődési ugrástól van. Nálunk is volt ilyen. Azzal a különbséggel, hogy én megpróbáltam magam mellé venni, hogy hátha ott majd alszik (alapjáraton külön ágy, külön szoba). De sajnos még jobban ordított.

Egyébként nálunk végül a Sedatif Pc segített, ez is homeós, alvászavarra való. Napi 2 szemet kapott, közvetlenül lefekvés előtt, és közvetlenül felkelés után. Összetörve, pici vízben feloldva megitattam vele. Na ez 3 nap alatt helyrehozta a dolgot, elmúltak az ébredések.

Próbáld ki, hátha.

2010. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!