Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek 6 hós babámnak...

Mit vegyek 6 hós babámnak fogzási fájdalmakra? Chamomilla D12-t vagy Flp aloe vera activator-t?

Figyelt kérdés
Már teljesen tanácstalan vagyok, kipróbáltuk már a Dentinoxot, Dologélt, Nurofent, Panadolt, Benuront, Viburcol kúpot, Chamomilla ch30-at, de semmi.... :-((((
2010. dec. 18. 11:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ARANYOS VAGY!!!! :-)))
2010. dec. 18. 14:35
 12/24 A kérdező kommentje:

JA! Ezt bármelyik gyógyszertárban lehet kapni vagy rendelni kell?

Mennyibe kerül kb?

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!! :-))))

2010. dec. 18. 14:36
 13/24 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a gond, már jó ideje. Mire értettétek a mozgásfejlődést?Mert már sokszor én se birom ezt. A kisfiam mikor elalszik egyhuzamban alszik 3-4 órát, aztán meg fél óránként felkel és nem tudom miért.Szerintetek?
2010. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

A nagyobb mozgásoknál szokták ezt csinálni a babák (átfordulás, kúszás, mászás, ülés, felállás, járás). Éjjel gyakran megébrednek, és "kényszert" éreznek arra, hogy a megtanult mozgást gyakorolják. Sajnos ez ilyen időszak, át kell vészelni.

A Sedatif Pc bármelyik gyógyszertárban kapható, 1000 ft körül van egy dobozzal, nem kell rendelni.

2010. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-))
2010. dec. 18. 14:47
 16/24 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Majd írj, hogy mi történt! (Banyuci)
2010. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
:-DD))))) Okés!!!!
2010. dec. 18. 15:30
 18/24 anonim ***** válasza:
Na mizujs veletek?
2010. dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

EZT NEM HISZEM EL KOMOLYAN MONDOM!!!!! :-))))))))

Az első éjszaka (tegnap előtt este) miután beadtam neki az első szemet,kb 1/2 óra múlva elaludt, és nem nyöszörgött csak 2-2,5 óránként! (ilyen 2 hónapja nem volt)

Ma reggelre pedig már csak 3-3,5 óránként kb, és azt veszem észre hogy még délelőtt is jobb. Eddig ha felébredt, utána már csak 2 evés között aludt valamennyit mondjuk déltől, most pedig 2 délelőtt is azt történt, hogy a reggeli után még a következő evésig is alszik! :-)))

Alig merem elhinni, tegnap reggel mikor ráeszméltem hogy telt az éjszaka kitört belőlem egy kis sírás, annyira fáradt vagyok már!!!!

De meddig adjam neki úgy hogy reggel és este is????

Komolyan nem tudom neked itt így írásban kifejezni hogy mennyire hálás vagyok neked, és tényleg olyan aranyos vagy hogy érdeklődsz is!!!!! :-))))

NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON SZÉPEN "KÖSZÖNJÜK" Banyuci!!! :-D))))

2010. dec. 21. 08:49
 20/24 anonim ***** válasza:

Na, akkor nagyon örülök, hogy így történt, és segíthettem. :))))

Én egyébként olyan két hétig adtam neki reggel-este, aztán még kábé egy hétig csak lefekvés előtt. Aztán elhagytuk teljesen, és nem tértek vissza a tünetek. Ha nálatok visszatérnének, akkor megint elkezded adni neki, de nem hiszem, hogy utána gond lenne. A homeopátiának pont az a lényege, hogy öngyógyító hatása van.

2010. dec. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!