Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hét alatt 6 fog, ez már...

1 hét alatt 6 fog, ez már rekordnak számít?

Figyelt kérdés

14 hónapos kisfiamnak folyamatosan bújnak ki a fogacskái. Mindennap fedezek fel egy újabbat. Hihetetlen!?

Járt már más is így?


2010. márc. 24. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Úristen, de örülnék, ha így lennénk! 6 hósan még egy sincs, de még csak egy árva dudor sem sehol! :(

Szomszéd kislánynak egy éves koráig egy foga sem volt, aztán egy hét alatt kibújt 12. Eddig az a legtöbb, amiről hallottam. :) (B)

2010. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

te jóisten...:) Nem viselte meg nagyon?

Barátnőm kislányának 1 évesen egy darab foga se volt. Aztán 14 hónaposan kijött neki 2 hét alatt 5 majd egy hónap múlva még 2.

De azért még az se volt ilyen gyors.:)

2010. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aztaaa! Hogy viseli a kisfiad? Én ennyire gyorsról még nem hallottam. :) Az én egy éves lányomnak kettő van, azok is lassan nőnek, kis picikék még. 9 hónaposan láttam meg az első kis fehér pöttyöt, amiből 3 hét alatt lett fog. :) Elsőnek: minél később jönnek, annál jobbak lesznek állítólag! Ha esetleg megviseli majd, addig örülj amíg nyugi van. :)
2010. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy nem viseli meg egyáltalán. Nagyon ritkán felébredt éjszaka /2x-3x/ akkor sírt, de vissza is tudott aludni. Viszont rágási kényszere van, de nem a rágókákat használja, hanem kiflit vagy valami mást nyammog. Mint egy kisegér. :) :)
2010. márc. 24. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, na mi éppen most ebben a cipőben járunk. 10 hós. Eddig a 2 alsó középső metszőfoga volt kibújva. Na most egyszerre 6 bújik, ebből 4 már áttörte az ínyét, 2 pedig úton van. :) Szerencsére a lányomat sem viseli meg, néha nyűgösködik egy kicsit, de ennyi. Dologéllel kentem 2x-3x be neki az ínyét és borostyánnyaklánc van a nyakában. Egyébként hál'istennek az első 2 foggal sem volt gondunk. :)
2010. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hónapos és most 3 hét alatt jött ki 5 foga. Így már 12 foga van.
2010. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hat nem semmi a kisfiad:)

Az en fiamnak 6,5 honaposan jott ki a ket also foga.

Most 8,5 honapos es egyszerre 4 jon neki.Laza volt epp szombaton ejszaka,bevittuk az ugyeletre de az orvos is csak azt tudta megerositeni hogy 4 fog jon egyszerre es attol lehetett a laz.

Amugy ezen kivul az en fiam is jol viseli az egeszet:)

Minden jot nektek!:)

2010. márc. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!