Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van pár hetes babátok a...

Hol van pár hetes babátok a nap folyamán?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,hogy nem jó nap közben az éjszakai helyén (ágyában/bölcsőjében) tartani a babát.El kell különíteni a nappalt az éjszakától!

Nekem nappal a babakocsiban van,így mindig oda tudom tolni,ahol én is vagyok.(A babakocsi teljesen vízszintes.)

Nálatok,hogy van ez?


2010. márc. 24. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A babakocsi tökéletes! Nekem nem is marad meg a kiságyban, csak éjjel.
2010. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem most eppen a hintajaban ring es nezelodik itt mellettem. Mindig oda rakom a hintat ahol vagyok. Van amikor a konyhaban teszek-veszek, akkor odaviszem de volt ugy, hogy mar porszivoztam is es nem zavarja az sem. Neha a nagyagyra veszem magam melle es szunditok vele vagy a melkasomra fektetem es tv-t nezunk. A kisfiam is csak ejszaka van el a kisagyban, nappal nem szereti, max. fel orat nezelodik benne es elkezd sirni. 6 hetesek vagyunk.
2010. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 gyerkőcöm van.

Mindegyik nappal is tartózkodott az ágyikójában.

Babakocsiban csak sétakor voltak.

A picit Néha kis időre leteszem a játszószőnyegre, néha kis időre pihenőszékbe. De ez max fél óra egy nap.

Szóval, a nap java részét is a kiságyban tölti. 4 hetes kora óra átalussza az éjszakát.

A nagyobbik 6 hetes korától fogva átalussza az éjszakát, soha nem zavart be az, hogy napközben is sokat volt az ágyában.

2010. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az elejétől kezdve itt volt a baba a nappaliban, először az ágyon (itt volt a nagyágyunk akkor még), később pedig lent a földön játszószőnyegen/habtapin (4-5 hós kortól). A kiságyába (saját szoba) csak akkor vittem be, ha aludt. Ébren soha nincs a kiságyában.
2010. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk csak mostanában kezd kialakulni, hogy nappal keveset van a kiságyában. Rendszerint a mi ágyunkon van és a csüngő játékokkal játszik, vagy, ha a konyhában vagyok, akkor a mosógépre szoktam plédet teríteni és arra teszem (természetesen csak akkor, ha nem megy a gép), vagy kint alszik az udvaron két egymás felé fordított széken. Ha látom, hogy álmos, akkor szoktam a kiságyába tenni. 9 hetes a kisfiam
2010. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csak éjjel van a baba a kiságyban,nappal vagy babakocsiban alszik,vagy másik heverőn.3 hós kora óta este 7 től reggel 7ig felkelés nélkül alszik,és rögtön,ahogy a kiságyba teszem.Szinte úszik az ágyban,annyira tudja,hogy az az esti lefekvést jelenti.

7 hós

2010. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak aludni van a kiságyban a lányunk, viszont nem csak éjjel, hanem nappal is ott alszik jót, másutt csak szundikál, mert hason alszik, és azt csak a kiságyában lehet. Egyébként ritkán beteszem akkor is ha ébren van, van az a forgó játék, azt nézegeti, és a plüss állataival is elvan, de ez nem mindennapos. 9. hetes egyébként.
2010. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!