Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébred még a babád enni...

Felébred még a babád enni vagy nyugtatásért az éjszaka folyamán?

Figyelt kérdés
Mennyi idős? Mettől meddig alszik éjjel?
2011. jún. 2. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11 hónapos, kb 3 szor ébred fel, általában iszik pár kortyot és alszik tovább. Kb este 9 től, reggel 6 ig alszik.
2011. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

17 hónapos, normál esetben este 8-tól reggel 8-ig alszik, de pl. ma éjjel is fél 3-tól 6-ig fent volt(unk), és igazából ki sem derült miért. Az elmúlt 3-4 hónapban ez gyakran előfordul, szegény férjem el is késett reggel a munkából.

A fiam 3 hónapos koráig szopott éjjel is, utána még elő-előfordult, hogy evett éjjel olyankor, amikor vmi miatt felborultak a nappali alvások és kevesebbszer evett. Erre többnyire számítottam is akkor.

Kint van 16 foga, így nem fogom erre, nem tudom miért ébred ilyenkor. Egyébként szépen alszik 11-13 órát éjjel.

2011. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Felébred a nagyobbom (hároméves lesz nyár végén) inni, meg egy pici simire, de visszaalszik egy perc alatt magától, a kicsi 10 hós, ő még egyszer-kétszer szopizik az éjjel.

A nagyobb nyolc körül fekszik le, általában éjfél után ébred először, bevág egy üveg tejet és alszik továbbreggel 6-ig, néha hétig is, kivéve melegfrontkor, mert akkor alig alszik szegény, nagyon megviseli.

A kicsi úgy 3/4 8 körül alszik el, tí körül megébred, de nem enni kér, csak általában cumit és visszaalszik, éjfél után ébred szopizni, akkor kiveszem magam mellé, mindketten bealszunk a szopin és alszunk fél ötig, néha ötig, akkor megint kér szopit, de már nem alszik vissza, csak reggel 7 után és alszik még egy órácskát.

2011. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért, nem ti körül, tíz körül-t akartam írni.
2011. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lassan 1 éves, és az éjféli evést most haggyuk el, felkel még, de pl ma már csak 4kor kelt, így lassan kitoljuk, és elmarad, nem sír csak felkel, kis víz, és alszik is tovább. amúgy este fél8-8 körül fekszik, és reggel 7 fél8 körül kel.
2011. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10 hónapos.Este 8-tól reggel 6-7-ig alszik.Ha éhes,vagy a foga miatt nyűgös,akkor felkel,de akad néhány nyugodt éjszakánk is:)
2011. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kérdést azért tettem fel, mert a 4 hónapos kisfiam 2 hónapos korától átaludta az éjszakát és most egy hete nyöszörög hajnal 3 körül van mikor teljesen kipattan a szeme, ilyenkor eszik is. Szóval kíváncsi voltam idősebb babákra is, de úgy látom a felkelés az általánosabb, mint a végigalvás.

2011. jún. 2. 08:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!Épp ki vagyok akadva:(((

11 hónaposom minden áldott este 7-kor kidől és éjfélig moccanás nélkül alszik majd onnantól reggel 5.20-ig 20-40 percenként ébred.Hol inni ,hol cumiért...vagy csak úgy az én szórakoztatásomra.Ebbe már beletörődtem.Mert hónapok óta ez van.

De 3 napja este 10-kor megkezdi és vergődik,sír,felül.Visszarakom ,megitatom,megsimizem ,megvárom míg visszaalszik ...és 20 perc ,kezdődik előröl.

Komolyan mondom ,hogy ilyen nincs!!!!!Most kövezettek meg ,de nem is lesz több babám!:(((Én egy éve nem aludtam!

2011. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia.

14 hónapos, és este fél nyolctól reggel fél hétig alszik. Hat hónapos kora óta összesen háromszor kellett kelni hozzá, egyszer fogzás, kétszer megfázás miatt. Szerencsés vagyok. :)

2011. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14 hetes a lányom, eddig ő is végigaludta az éjszakákat, most pár napja felkel egyszer enni. Vagy az időjárás, vagy fejlődési ugrás.
2011. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!