Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korig kell babakoc...

Milyen idős korig kell babakocsi egy babának?

Figyelt kérdés
Lányom 4,5 hós, egy közepes típusú babakocsink van, nem tudom mi ennek a megnevezése, de nem az a pici "szaladgálós", és nem is a mózesos. Nyáron, amikor már 7-8 hónapos lesz vegyek neki szaladgálósat? És utána ha jön a tél megint a mostani kell majd neki 1 évesen? Csak azért kérdezem, hogy tudjam mire számoljak babakocsi ügyben. Köszönöm.
2010. márc. 24. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk nagyon sokáig kellett. de ez függ a helytől is, ahol laktok. könnyű-e közlekedni, mit kell megoldani a babával.

nagyon hamar elfáradnak még 3 éves korban is.

2010. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1 éves a lányom, 1 babakocsink van, de azt hiszem hamarosan vennem kell egy sima kis esernyőre csukhatót rohangálásra. De pl barátnőmnek ahogy megtanult menni nem volt hajlandó megmaradni a kocsijában, ők azóta bicikliznek. Lassan mi is áttérünk a bicajra de a babakocsit szerintem nem tesszük el hátha ősszel még kell, nyáron szerintem nagyon meleg, de nekem már jóval nagyobb a babám mint neked, szóval ti még nyáron is használhatjátok, én még nem vennék a helyedben esernyőre csukhatót.
2010. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Debrecen mellett lakunk. Az utcánk ahol sétálunk nap mint nap az sajna elég rossz, nincs betonút. De ha máshova megyünk, vagy intézkedni a városba, oda mindig autóval megyünk be, odabent pedig már ugye jól lehet babakocsizni.
2010. márc. 24. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg gyerekfüggő. Lányom nyolc hósan nem volt hajlandó megmaradni a babakocsiban, aztán 11 hónaposan elindult, akkor már visszaült volna. Aztán 15 hónaposan már megint gyalogolni akart, gondoltam akkor felejtős a kocsi. De néha még mindig közli, hogy babakocsizni akar, de persze 10 perc után már jönne ki. Nálunk nehéz ügy.:-(
2010. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!