Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabák csak mászásból...

A kisbabák csak mászásból tudnak felállni vagy ülésből is?

Figyelt kérdés

Kisfiam ül a járóka szélénél és látom,hogy húzná fel magát de a lábai nyújtva vannak előre így nem megy még neki.

Mászni még nem mászik,térdelni se szokott egyáltalán,csak mászás után áll majd fel,vagy milyen helyzetből szoktak még felállni a babák?

Köszönöm a segítséget,egy 8,5 hós kisfiú anyukája


2010. márc. 24. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8,5 hósan állt fel, és 10 hósan mászott. Majd rájön, esetleg picit segíthetsz neki, mutasd, meg hogy hajlítsa be a lábát meg ilyesmik. Gyorsan tanulnak.
2010. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kislányom 14 hónapos a mászás teljesen kimaradt, ülni nyujtott lábbal ül már a kezdetektől. Ha fogjuk a kezét nagyon szépen megy, de nem tud magától felállni. Most kezdtünk el Dévény tornára járni, és megállapították, hogy semmi baj az izomzatával, csak a rossz beidegződés miatt, /mivel nem is térdel/ nem tud felállni. A gyógytornász szerint ha egész nap tornáztatná már estére mászna és felálna. Nem értette mért nem vittem előbb. Bocs hogy ilyen hosszan írtam, ez csak a mi történetünk, de egy példa arra, hogy előbb is segítséget kérhettem volna.
2010. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!