Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 5 honapos baba egy heten...

Egy 5 honapos baba egy heten hanyszor ehet csirkemellet fove?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan még nem adtam neki ilyet,igaz anyatejes volt...viszont a gyümölcsökkel és zöldségekkel kezdtünk aztán szép lassan jött a hús. 7 hónaposan még heti 2 alkalommal adtam.
2010. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem ehet még húst. ha tápszeres, akkor is 6 hónaposan kellene elkezdeni a husit.
2010. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi is 6 hónaposan kezdtük a husit, most 8 hónapos, és heti négyszer kap.

ҝ

2010. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

7,5 hós és heti 4x kap husit:)

Ha mindenáron akarsz neki húst adni ilyen pici korában szerintem szorítkozz a heti egyszerire.Majd 6 hónapos korától emeld az adagját:))

2010. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De lehet kapni 5-hós kortól pl spenót csirkével. Én se adtam még neki ilyenkor,7 hós korába kapott. De ha annyira ragaszkodsz hozzá heti egy max
2010. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6,5-7 hóstól javasolt a husi, heti 3x, 4x.
2010. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ennyi idős korában adtam Neki husit.3 és fél hónaposan kezdtem a hozzátáplálást,elfogyott a tejem.Most 5 és fél hónapos.2-3 hete már kap husit.
2010. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is ahogy 5 hós lett, adtam husit, most vasárnap lesz 6 hós, és most már minden nap az egyik főzeléke húsos (szintén elég korán hozzá kellett táplálnom, tápszeres, és orvosi javaslatra tettem így). Dokink szerint kell is neki minden nap húst ennie. Amennyit ő megeszik egyszerre, abban mennyi hús van? 1-2 dkg? Az nudli. (B)
2010. márc. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!