Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire eleven a babátok 7-8...

Mennyire eleven a babátok 7-8 hósan?

Figyelt kérdés
Attól félek nehogy hiperaktív legyen később. Kislányom van de olyan néha mint egy kis sajtkukac.
2010. márc. 23. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 7 hónapos és én meg attól félek, hogy nem elég eleven. Ha lerakom a hasára elég sokáig elvan a játékaival, négykézlábra áll, de nem akar menni sehova. A hátán is szépen elnézelődik.

Lehet azért, mert nagy baba (8,2kg, 73cm).

De gondolom te nem ilyen választ vártál :)

Mit értesz az alatt, hogy sajtkukac? Miket csinál?

2010. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az én babám 8kg 70 cm.Mindent megfog ha kell ha nem .Etetés közben is csapkod nyúkál ha kell a saját húzza az előkét tépázza.Örülök hogy nagyon érdeklődő de néha már túlon túl az. Egész nap csak menne mozog keze lába ezerrel.Rúgdos..4kézláb van mindig kezd már mászni ha már tud akkor nekem jajj:))!

Mindent dobál a cumisüveget rázza direkt hogy kijöjjön a víz belőle és még sorolhatnám:).

2010. márc. 23. 20:52
 3/7 A kérdező kommentje:
*saját haját húzza:)
2010. márc. 23. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én 7,5 hós babám is eljátszik magában fél délelőtt!Imádja a zenélős játékait azt csapkodja fáradhatatlanul.De ha berakom az etetőszékbe elkezd kapálózni.Ami erre bevált,hogy ő is kap egy ugyan olyan kanalat a kezébe és akkor nyugi van az etetés alatt:))
2010. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy 74 cm és 8400 gramm-os kislány:))
2010. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam van. 8 hós és 10,26 kg 77 cm-er. Nagyfiú. :) Ő is rengeteget mozog ahoz képest, hogy nagy baba. Meg van hozzá az ereje. 1 hónapja elkezdett kúszni és 1,5 hete mászik és felált. Mondanom se kell, hogy egész nap ott kell, hogy legyek vele nehogy valamibe nagyon beüsse a buksiját amikor próbál álásból lecsücsülni. Szóval ő is rengeteget mozog, de nemgondolnám, hogy hiperaktív lenne. Szerintem inkább nagyon nag az érdeklődési köre. Szerintem a te kisfiadbak is nagy az érdeklődési köre. Nekünk az jött be, hogy néha pihenjen is egy kicsit, hogy kapott lakásba felakasztható hintát és abba jól elvan és pihen is egy kicsit.
2010. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocsi kislányodnak, félre olvastam. :)
2010. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!