Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudok kitalálni, ha nem...

Mit tudok kitalálni, ha nem iszik a fiam?

Figyelt kérdés

7 hónapos fiam nem iszik egész nap szinte semmit. kb 1,5-2 deci teát iszik meg, azt is éjszaka, amikor felébred (jön a foga)

Napközben ha egy csepp is a szájába kerül, öklöndözik. Már próbáltam bébiitalt, 100%-os gyümölcslevet, nem szeret semmit.

Nincs semmi baja, csak engem zavar, hogy kevés folyadékot iszik.

Tápszert csak este iszik kb 2 decit. (azt sem fogadja el napközben)


2010. márc. 23. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a védőnőt vagy a gyerekorvost.
2010. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Adj neki vm sósat, én is itt olvastam, hogy 2-3 szál ropit (nem többet, mert alapból nem túl jó a só még a babáknak, de ennyi nem árt) kell nekik adni.

Nekünk bejött, kislányom is alig ivott, azóta meg 2-3 dl-folyadékot iszik plusz a tápszer. Vagy valami kekszet, amire lehet inni.

2010. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindig is keveset ivott.

Ők csak azt mondják, próbálgassam.

2010. márc. 23. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen a fiam. Semmit nem hajlandó inni egész nap! Eszik stickletti ropit, ez jól eloldódik a szájában, ezt szereti, erre iszik keveset. De csak vizet és szívószállal vagy üvegből. Én ugy kezdtem, hogy panadol adagolóval nyomtam bele napközben. Ezután kezdett kicsit magától inni.
2010. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oké,jó ötlet a ropi,csak egy 7hónapos babáról van szó csajok... :)

Amúgy az én 9 hónapos lánykám is keveset iszik,most az egyedüli ami bejön neki az almalé... Már mindenfélét próbáltam neki.Amúgy ha van napközben elég pisis pelusa,akkor nincsen nagy gond.

2010. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki kávéskanál tengeri sót,arra biztos iszik majd.
2010. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen "nemivás" gond, a dokink, mikor aggódva elmondtam neki, hogy mennyire keveset iszik az akkor 9 hónapos lányom, csak legyintett, hogy ne aggódjak, rá fog jönni a kisasszony, hogy inni is kell néha. Persze, azt azért kérte, hogy ha egyáltalán nem iszik, szóljak. És, mit ad isten, olyan 11 hónapos kora körül 180 fokos fordulat, egyik napról a másikra elkezdett inni, de jóval többet, mint addig. Előtte örültem, ha fél deci folyadék lecsúszott a napi kaja mellé, mostanság meg megiszik a kisasszony napi 4-5 deci folyadékot is pluszban a tápszer, gyümölcs, főzelék és egyéb kaják mellett.
2010. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Akkor valószínű, nincs nagy gond, majd alakul még!

2010. márc. 24. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!