Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt voltatok ma kint...

Mennyi időt voltatok ma kint a babáitokkal? Járni tudó gyermekekre lennék főleg kiváncsi.

Figyelt kérdés

Én annyira örülök, hogy kicsit is jobb az idő, hogy kimentünk délelőtt és most is ki fogunk menni mégegyszer.

12-18 hónapos kisgyermekek szeretnek sokszor kint lenni, ugye? Besokalltam a téllel:)


2010. márc. 23. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen jó időben minél többet a szabadban!A friss levegő nagyon jót tesz ez után a hosszú tél után.Mi is egész nap kinn vagyunk:))
2010. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi4 órát voltunk kint tegnap. pedig télen 10 perc múlva be akart jönni.
2010. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Két órát sétáltunk-motoroztunk délelőtt, és ha nem esik, lemegyünk még egy órát 5 körül. Magamon, és a gyereken is látom, hogy mennyire jót tesz a szabad levegő, egész más az Ő viselkedése is, meg az én kedvem, türelmem is. Másfél éves egyébként, és már szépen kifejezi, ha sétálni akar: felveszi a cipőjét, előveszi a kabátját stb. Nagyon szeret csavarogni:)
2010. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi reggel 8 tól délután 3 ig voltunk kinnt persze közben bejöttünk ebédelni meg tizóraizni!Pelus csere inni stb!Én a keret csináltsm ő meg le és fel tologatta a kis talicskát a gereblével segitett jókat nevetett!És alig tudtam igyis behozni!Ment az ajtóhoz és ütötte!

11 hós hapsika és anyukája:)

2010. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most jöttünk vissza. Ma mi is 4-5 órát voltunk ma kint. Kint is aludt 2 órányit-babakocsiban sétáltatva. Hulla vagyok:))) Kisfiam pedig tiszta élénk, nagyon élvezte az egészet.
2010. márc. 23. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!