Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes -> egészséges?

Anyatejes -> egészséges?

Figyelt kérdés
Hát én ezt pont nem vettem észre! Hiába, 13 hós, és csak anyatejes volt,most is szopik még, sose kapott tápszert,állandóan betegek vagyunk.
2010. márc. 23. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%

Két 14:54-es válasz van, én az elsőre gondoltam, bocsi, hogy magadra vetted.


Erre, idézem: "Na de most,hogy már 6 éves semmi betegségenincs!Az orvos is csak a kötelező vizsgálatokon látja!Már vagy 2 éve nem voltunk orvosnál!A télen még csak az orra sem folyt még más gyerek hörgő gyulladással meg hasonlóakkal szenvedtek(Nem anyatejes gyerekek)!Szerintem ez nagyon is igaz!:-)"


Lehet, hogy túlreagálom, de nekem ez a válasz nem szimpatikus.

2010. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A magára vevős vagyok.:-) ok, nem láttam, hogy amásik is akkor írt!


Szerintem azért nem lehet megválaszolni ezt a kérdést normálisan, mert egy gyereknél nem lehet egyidőben nézni, hogy anyatejes is legyen meg tápos is. Szóval valakinek ez a tapasztalata másnak meg amaz. A szakirodalom mondjuk a szoptatás javára dönt.

2010. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
15:30-as!Pont TE vagy a gonoszkodó!Nekem semmi ilyen szándékom nem volt sőt írtam,hogy még kicsi volt ő is beteges volt!Ez az én tapasztalatom!Szerintem te vagy féltékeny,mert sokáig tudtam szoptatni!Ne dögöljön meg senki gyereke és ez a kifejezés elég durva!Nem itélem el a tápszereseket hisz nem az anyuka tehet róla,hogy nincs teje!Itt véleményt,tapasztalatokat kérnek!Én meg leírom,de sajnos vannak kötekedős anyukák,akiknek nincs jobb dolguk!Senkit nem akarok megsérteni!:-)14:54-es!!
2010. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs osszefugges csak mar megint tul van reagalva ez az egesz szoptatas-mizeria:(

Ez leginkabb genetika.

Nalunk az 5 gyerekbol az volt mindig a legbetegesebb akit Anyu fel evig tudott szoptatni.

A kisfiam egy het mulva lesz 9 honapos es meg egyaltalan nem volt beteg pedig csak 4 honapos koraig tudtam szoptatni.

Baratnom kislanya 17 honapos de allandoan betegek pedig meg mindig szopik.

Szoval sztem ez nem ettol fugg.

2010. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!