Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes -> egészséges?

Anyatejes -> egészséges?

Figyelt kérdés
Hát én ezt pont nem vettem észre! Hiába, 13 hós, és csak anyatejes volt,most is szopik még, sose kapott tápszert,állandóan betegek vagyunk.
2010. márc. 23. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Barátnöm még 3 évesen szoptatja de mindig is betegesek voltak.
2010. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Mint semmi, ez se teljesen igaz. De: annyiban igen, hogy így, hogy szopik, könnyebben tudja leküzdeni a betegségeket. Egyébként az én kislányomnál igaz a mondás. Ő lassan 19 hónapos és náthánál komolyabb baja még nem volt. Pedig 3 nagy tesó és a barátaik szállítják haza a bacikat. Ő máig szopizik. Ahhoz, hogy ne legyen állandóan beteg, nem elég az, hogy szopik a baba, az immunrendszerének is edzésben kell lennie. Pl az enyém tavaly télen és idén is a legnagyobb hidegekben is kint aludt, soha nem volt körülötte túlsterilizálva a világ, nem volt túlfűtve a lakás és nem is öltöztetem úgy, hogy megizzadjon... Emellett gondolom az is belejátszik, hogy pici kora óta sokan vagyunk körülötte, így sok bacival találkozott, amik ellen az anyatej segített fellépni.
2010. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom 2 és fél éves koráig szopizott!3 évesen ment oviba és egy hét után már beteg volt!Egy hét ovi egy hét itthon!Na de most,hogy már 6 éves semmi betegségenincs!Az orvos is csak a kötelező vizsgálatokon látja!Már vagy 2 éve nem voltunk orvosnál!A télen még csak az orra sem folyt még más gyerek hörgő gyulladással meg hasonlóakkal szenvedtek(Nem anyatejes gyerekek)!Szerintem ez nagyon is igaz!:-)
2010. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Volt hasonló kérdés, csak ott pont az ellenkezőjét tették fel. Én lányom tápszeres, 19 hós és megfázva volt csak. Ez nagyon sokban függ a genetikától is, mennyire jártok közösségbe, van-e nagyobb tesó aki hazahozza a nyavalyákat, stb...én nem sok összefüggést tapasztaltam a tápszer-anyatej-egészség mizériában, pedig én is szoptatáspárti vagyok ráadásul eü-s.
2010. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
nem tudhatod, milyen lenne, ha tápszert adnál neki. Lehet, még jobban beteges volna. Ami szerintem valószínű.
2010. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14.54-es megint. Az nálunk is igaz, hogy mi is télen.nyáron sokat vagyunk kint, mikor mínusz 20 volt akkor is kint sétáltunk egy órát, négy hónaposan meg most másfél évesen is.
2010. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Majdnem 1 éves, 6 hóig csak anyatejes volt, még most is szopik, de már 5 hósan kórházban voltunk, most 2 hónapja (!) beteg. Illetve hőemelkedése/láza van, de senki semmit nem talál nála, és a hangulata/étvágya is kifogástalan.
2010. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

14:54-es, ez elég gonoszkodó hozzászólás volt.

Olyan, bibibííí, dögöljenek meg a tápos gyerekek.

2010. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14.54-es vagyok..nem értem miért volt gonoszkodó, és miért gondolnám, hogy dögöljenek meg a táposok, mikor írtam is, hogy a lányom tápszeres? Semmi rossz szándék gonoszkodás nem volt bennem, írtam szoptatáspárti vagyok annak ellenére, hogy tápos a lányom. És miért akarnám, hogy bárki gyereke "megdögöljön"? Már maga a szó is rémísztő..csak én a környezetemben nem látok összefüggést és ennyi.
2010. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem 14:55-öt akart írni és nem 14:54-et!


14:54-es, semmi gond nincs a válaszoddal, szerintem!!!

2010. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!