Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Májusban esküvőre megyünk,...

Májusban esküvőre megyünk, milyen csini ruhát érdemes venni egy akkor 8 hónapos babának, szoknyát, vagy inkább még nadrágos együttest?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én biztos valami kis cuki ruhácskába vinném szép harisnyával, kiscipőcskével, talán még egy kis kalap is lehetne a fején.
2010. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi április 17-én megyünk,szintén kislánnyal,én vettem szoknyácskát is,helyes kis kalappal,de azért fel vagyok készülve,hogy lehet harisnya is lesz.Szerintem annyira hideg már nem lesz,hogy arra az egy alkalomra ne lenne elég egy harisnya pl.kis ruhával.Végül is az olyan mint egy vékonyabb nadrág.Én ruhát adok rá,max ha kint leszünk húzok rá gatyót,hát legyen csinike a képeken...

7 hós

2010. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazatok van, valami szép kis ruhácska jobb lenne neki. akkor már bizots az idő is jobb lesz mint most. köszi a válaszokat!
2010. márc. 23. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi május 25-én megyünk esküvőre, akkor 7 és fél hós lesz a kislányom. Én kisruhácskába fogom öltöztetni, de nem habos babosba, azt nem szeretem. A kiskalap jó ötlet, köszi első!
2010. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi április 24-én megyünk esküvőre. 6,5 hónapos lesz akkor a lányom. Még nem vettem ruhát, de valami kis rucit vagy szoknyát fogok ráadni, harisnyával, kiscipővel. Bár azért ez időfüggő, így (mint általában) lesz nálam váltás ruci.
2010. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!