Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma együttest szereti a...

Alma együttest szereti a gyerkőcötök? Melyik albumot, vagy számokat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányom csak a szülinapos dalt szereti, a többi szerintem elég idétlen.
2011. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam(20 hónapos) imádja az Alma együtteset. Kedvence a Helikoffer és a Szülinapos dal.
2011. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nkeünk az az album van meg, ami az egyik Baba magazinhoz járt (5 dal van rajta). Nem annyira szereti a kisfiam, mint mondjuk a Halász Jutka nénit, de nem tiltakozik, ha azt hallgatjuk.
2011. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont most is az megy. A Vonatozó, Lagziban, Zivatar lányka, Nád a házam teteje a 15 hónaposom kedvencei.

Reggel felkel, odamegy a számítógéphez és mutatja a kezével, hogy indulhat a zene.

2011. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi Bóbita-fanok vagyunk, az Alma zenekar nem jön be :( De az Elefán-dal vagy a Medvevadászat minden rokongyerek kedvence:)
2011. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 15.33 -as férje vagyok. Olyan szinten mániás a gyerek, hogy mikor hajnalban felébred, odatogyog hozzám, az egyik kezével a számítógépre mutat: Ga!

A másikkal meg a levegőben csápolva mulat. Ha nem vagyok elég gyors, ő kapcsolja a gépet. Faltól falig repülnöm kell, ha azt akarom, hogy a gép ne legyen ki - be kapcsolva.


De nem nagy baj, mert alapvetően nekem sincs bajom az együttessel. Hallottam már sokkal bárgyúbb szövegű dalokat is.

2011. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem érdekli, inkább ő is Halász Judit rajongó, na meg a Minimaxos gyerekdalok ami menő nálunk.
2011. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Imádja! Kedvenc albuma a Téli alma - nyári alma, de a többit is szoktuk hallgatni. (14 hónapos)
2011. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!