Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Mit tudok felirat...

Segitenétek? Mit tudok feliratni receptre a babómank?

Figyelt kérdés

Ma megyünk a doki nénijéhez,és mivel elsö kisbaba igy nem igazán vagyok tájékozott a dolgokba,a doki néninktöl meg mindent kérni kell,mert magától semmit nem nagyon mond sajnos!

A tápszert tudom,h már nem,csak a h.a.-sat lehetne,a popsikrémet nem azt használjuk,meg a fürdetöt sem.

A vigantol olajunk viszont fogyóban van,azt is lehet ugye?És tejpépet vagy sinlacot vagy vmit?

A sinlacot sokan dicsérték nekem,h nagyon fincsi,ti hogy gondoljátok,és tulajdonképpen azt hogy is,vagy mivel adhatom neki?

Elöre is köszi a segitségeteket!


2010. márc. 23. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

én nem tápszerezek,ugyhogy ezt nem tudom sajnos, de a vigantolt mindenképpen,csak receptre adják ki.

mi még mindig a gyógyszertári popsikrémet,és fürdetőt használjuk,azt is feliratom.

2010. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen a tápszert és a cseppeket is fel kell, hogy írja. Egyébként olyan nincs, hogyha kérdezel nem válaszol, ha mégis és van rá lehetőség, akkor cserélj doktornőt. Ez is lehetséges és ne foglalkozz semmivel, hiszen egy gyerekorvosnak az a dolga, hogy segítse. Mondjuk ha a védőnőben megbízol ezt tőle is megtudhatod, hogy mit és miért és mikor érdemes adni, elvégre az ő dolga is a tanácsadás.


Azt nem tudom, hogy mennyi idős a törpe, de nem ártha van otthon lázcsillapító kúp, amit szintén a doktornő írhat fel, de anélkül is van, de van olyan, amit mi használtunk az a Germicid-c és azt mindig receptre vettük. Aztán kortól függően, hányingercsillapítókúp. MOst nem jut eszembe más.


De kérdezz mert kötelessége válaszolni.

2010. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én írattam fel vele calcimusc-ot, és fenistil cseppet is, mert egyszer volt csalánkiütése a manónak, és csak ettől múlt el, a bőrgyógyász is mondta, hogy legyen mindig otthon.
2010. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a dokinőnk nem adott fenistilt, mert szerinte fejlődési rendellenességet okoz 1 éves kor alatt:S
2010. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Germicid C

Vigantol

B vitamin inj.(hányásra)

Sinlak (gyümik, főzik dúsítására)

Calcium musc.(allergiára)

Más nem jut hirtelen eszembe!

2010. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több szakértő is javasolta a fenistil cseppet, szóba sem jött a fejlődési rendellenesség. Rákerestem most a neten a kommented után, és egyetlen oldalon sem találtam nyomát, hogy ilyet okozna. Szerintem a te dokid téved, mert nekem egymástól függetlenül is mondta több orvos, köztük Heim Pál-os fődoki is.
2010. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Akkor iratok is több mindent a dokival!

Lázcsillapitó kupunk van,2fajta is,meg szuszpenzió is,de akkor majd összeszedem a gondolataimat,h mit is irassak!

Köszi mégegyszer a válaszokat,aranyosak vagytok!:)

2010. márc. 23. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!