Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Tényleg tudnék a...

Segitenétek? Tényleg tudnék a doki nénivel feliratni napozókrémet a babámnak?

Figyelt kérdés

Milyen lenne az?Hány faktoros?Valaki használt már ilyet a babájának?Meg van vele elégedve?

Milyen árban van ha felirják receptre?


Nézegettem,h van babylove termékek között is napkrém,én nagyon szeretem azokat a termékeket.Ha vki vett ilyet esetleg mostanában,akkor mennyibe került,és mekkora kiszerelésbe van?


2010. ápr. 25. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, a patikai naptej, amit felír a doki, az nem faktoros, csak kakaóvajas, magyarul nem ér semmit az ég világon. Ezt nekem mondta a doki is és a patikus csaj is.

Mindkettő azt mondta, hogy vegyek valami márkás 40-50 faktoros bébinaptejet. Hogy milyen márka, az mindegy, ha neked a Babylove szimpi, akkor az is jó.

Csak patikait ne vegyél.

2010. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Épp a héten vettem dm-es 3O faktoros naptejet. Neve: Sundance Kids, 3OOml, és 299O Ft volt. Azt olvastam, h. kisbabának inkább 3O faktoros kell, mert az eléggé megvédi, de mégsincs benne annyi természetellenes anyag, mint az 5O faktorosban. Keress rá a google-n arra, h nagy naptej teszt, a Vida Ági honlapján van, ott le van irva minden... Üdv!
2010. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is mostanában vettem a Dmben a SunDance Kids 30faktorosat:200ml és 1600,- volt!tapasztalatot még nem tudok írni róla
2010. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!