Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Mit szóltok...

Fiús anyukák! Mit szóltok ehhez a termékhez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 23. 08:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Uramisten! Asszem rárakatnám ezt a szart annak a tökére aki ezt kitalálta. A fiam 1 éves és kb. 2x fordult elő ilyen apró baleset, de jót nevettünk rajta a gyerekkel együtt. Az ő pisijük szinte még "szentelt víz" semmi bajunk nem lesz tőle, le lehet törölni. Ha ezt vki megveszi igazi idióta szerintem. Csak sajnálni tudom azt a gyereket, még a fényképen lévőt is. Van elég baja szegénynek, nemhogy még egy ilyen kütyüt ráaggassanak neki... jézus... tök kiakadtam.
2010. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez erdekes,szep szoval kifejezve.

Mi Kanadaba elunk es meg nem lattam ilyet de abszolut nem csodalkozok rajta,szeretnek mindent a legnagyobb kenyelemmel elvegezni.

Se nem foznek se nem viszik setalni a gyerekuket,multkor az verte ki a biztositekot nalam hogy egy gyors ettermet reklamozott a tv es az volt a lenyege hogy a kisgyerek nem akarta megenni a zoldeseget es elvittek a gyorsetterembe es hamburgert evett nagy elvezettel.

Nekem is fiam van de ilyen hulyesegekkel nem kinoznam szerencsetlent.

2010. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Bepisilek a nevetéstől!!! Nekem is kell ilyen! A fiúsanyuka barátnőim meg fognak pukkadni az irigységtől!!
2010. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!