Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele? Bővebben...

Mit csináljak vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kisfiam állandóan üvölt az alvás előtt.Dörzsöli a szemét,ásít,lerakom,majd elkezd üvölteni.Borzasztóan álmos,de nem hajlandó elaludni.
2010. márc. 23. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nagyon elfárad lefekvés előtt.Akkor szoktak nehezen elaludni.
2010. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy minden egyes lefekvés előtt ez van.
2010. márc. 23. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ezt csinálja! Szerintem teddle és menj ki a szobából! Észre fogja venni, hogy nem foglalkozol vele és sokkal gyorsabban elalszik, mintha mellette vagy! Nálunk ez jött be.
2010. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hordozó? Nálunk ha ennyire nyűgös, beteszem, és addig nyüglődik benne, míg elringatja magát, el is alszik, óvatosan kiveszem belőle, és zupsz az ágyba:)
2010. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt csinálja. Nálunk az jött be, hogy kicsit megringatom, és félálomban leteszem. Közben még simogatom az arcát.
2010. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy én is kérdezek, de nálunk is ez van két napja.(előtte letettem az ágyába, vagy kicsit ringattam, és már aludt is). Most nyűglődik, hogy álmos, a kezemben is fel-felüvölt, meg az ágyban is, sőt még elalvás után is egyszer-kétszer. (nem éhes, nem fáj a hasa)

Végül nagy nehezen nagy ringató mozdulatokkal elalszik, amikor már olyan álmos, hogy alig lát. Vajon mitől változott meg? Még egyszer bocs, hogy én is kérdeztem.

2010. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.próbáltam a félálomban letevést,akkor rögtön felébred.lehet,hogy a frontok miatt ilyen kis érzékenyek?
2010. márc. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!