Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma tízóraira céklát kap a...

Ma tízóraira céklát kap a Kislányom krumplival. Jó lesz így?

Figyelt kérdés
A céklát sütőben sütöm már lassan 1 órája. A krumplit felteszem főni, ha kész lesz egy kis főzővízzel együtt összeturmixolom őket. Mivel most kap céklát először ez így a krumplival együtt hatalmas adag. Ha az összeturmixolt pép egy részét elteszem holnapra az még felhasználható lesz vagy inkább dobjam ki és csináljak újat?
2010. márc. 23. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ígíy tökéletes! Én is sütöm,az almát is mert így legalább marad íze! :) Rakd el nyugodtan holnapra,az Én babám imádja ezt a variációt hogy cékla+rizs+alma (5hó kórtól már adtam) husival meg 6 hós kortól.
2010. márc. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El is teheted,de le is fagyaszthatod,ha nagyon sok.
2010. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Holnapig eláll a hűtőben, én kétnaponta főzök 2 napi adagot, és 2 naponta váltom az ízeket. A krumplit ne tedd mélyhűtőbe, az vcsak frissen jó, fagyasztva nem. A céklát lefagyaszthatod nyugodtan, kis kockákba, aztán csak a krumplihoz dobálsz mindig egyet, ha kell.
2010. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem ízleni fog a Manókának! :)
2010. márc. 23. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!