Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami jo kis recepteket...

Valami jo kis recepteket tudnatok irni 5 honapos vaba szamara? Miket keszitsek neki?

Figyelt kérdés
Mar egy etkezest ki valtotunk.Es arra lenek kivancsi hogy miket keszithetek el neki ki miket szokot.Mi mar etunk krumplit,repat,almat,kortet,oszibarackot,sutotokot,babant,zoldborsofozeleket es fot csirkemelet.Meg miket adhatok?Es hogy keszitsem el?
2010. márc. 23. 08:28
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi nem vaba hanem baba
2010. márc. 23. 08:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nállunk nagy sláger volt a paradicsomos krumpli akár hussal akár anélkül. Vettem tartósítószer mentes paradicsom lét 100%-ost (sió) és 1,5 dl -enként lefagyasztottam. Főtt krumpli+paradicsomlé és kicsi vizet tettem még hozzá, hogy ne legyen túl tömény. Imádta!

Jó babázást!

2010. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt kedves toled.ki fogom probalni.
2010. márc. 23. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki esetleg spenótot,céklát,cukkínit,meggyet,narancsot.Amiből nem kapok frisset,megveszem üvegesben.Esetleg keverem:friss-üveges.
2010. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ezeket a főziket kezdtük el enni 56 hónaposan: krumpli-répa, krumpli-cékla, krumpli-brokkoli, krumpli-sütőtök, krumpli-tök, krumpli-cukkini, krumpli-meggy, krumpli-alma. Egyben megfőzve, főzőlével turmixolva. Vagy magában a megfőzve az alapanyagok, turmixolva, kis kockákban lefagyasztva. A krumplit mindig frissen csinálom, kiveszek egy kis kocka valamilyen zöldséget a fagyóból, kiengedem, elkeverem és jó étvágyat!
2010. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!