Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a 6hónapos...

Mi a véleményetek a 6hónapos kortól adható babajoghurtokról?

Figyelt kérdés
Kislányom 8hónapos lesz és szeretnék már neki adni. Attól tartok, hogy ebben is van tej és nehogy érzékeny legyen rá. Vagy ez másmilyen tej?
2010. márc. 23. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam szereti. Adj neki keveset, és nézd meg, hogy reagál. Általában babatej van benne, mint a tápszerekben, vagy a tejpépekben.

ҝ

2010. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,ez engem is érdekel.Az én babám is imádja,főleg a Humana baba joghurtot.Egyébként a védőnőnk szerint nyolc hónapos kortól már rendes joghurt és túró is adható a babáknak,így szerintem nyugodtan adhatod neki.
2010. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is szereti. Humanat rendelek neki a netről, meg pudingot is, grízes, kekszes stb....

Nem tudom milyen tej lehet benne, nálunk szerencsére még nem okozott gondot.

2010. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt szeretném megkérdezni hogy hol lehet ilyen babajoghurtot kapni?(tesco?)
2010. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tesco, auchan, dm, rossmann:)
2010. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!