Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kaphat rendes teát?

Mikortól kaphat rendes teát?

Figyelt kérdés
7hónapos kislányom semmit nem iszik megvettem már neki minden féle baba italokat babateákat de semmi még a forralt viz sem kell neki egyedül csak a reggeli meg esti tápszer ami szerint folyadék neki. a kérdésem az lenne hogy amit mi iszunk teát mikortól kaphatja? vagy adhatom már neki most is?
2010. márc. 23. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit te iszol teát még sokáig ne add neki, mert minden teában (ami nem gyermektea) van fekete tea, ami nem jó egy kicsinek.

Az én kétévesem is gyerekteát iszik még. Rendes filteres, én ízesítem, de akkor is gyerektea.

2010. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! szerintem nyugodtan add neki csak nézd meg mit főzöl nehogy felpörögjön. A pickwick gyerekteát sem issza meg?
2010. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én rendes teát adok neki. 3.5 hós. Lényeg, hogy szalmaszínüre főzd. Adhatsz neki sima gyümölcsteát is. Anyum 3 gyereket nevelt fel sima teán, hisz régen nem volt gyerektea. Sima orosz tea szalmaszínüre főzve.
2010. márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmit sem iszik ez a kiscsaj:D Pedig minden féle HIPP teát is kapott már akkor üvegeset is illetve az a filteres baba teát is de nen kell neki semmi :S...nem tom mit adhatnék neki :(
2010. márc. 23. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a Teekanne teát adjuk, a meggyeset. Nem teszek bele semmi ízesítőt és úgy is imádja, nagyon finom.
2010. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!