Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 2 honapja felbontottam a...

Ha 2 honapja felbontottam a tápszert, csak akkor még nem kellett, azt még odaadhatom a babának?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hónapot irnak felbontás után,viszont nálunk is volt olyan,amikor még csak kiegészitésnek használtam,hogy nem fogyott el,igy odaadtam kicsit később is.Ha megfelelően lezárva,száraz huvös helyen volt,és nem büdöebb mint általában szokot,szerintem adhatsz neki belőle.Bár nagyon picinek én nem hiszem hogy odaadnám.
2010. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem adnám oda, végül is tejalapú. Baja nincs, de a babámnak akkor sem. Biztosan nem véletlenül előírás, hogy ne add oda később. Még ha nem is valószínű, hogy baja lesz tőle, én 1%-ot sem kockáztatnék:)
2010. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem
2010. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!