Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először csokit...

Mikor adtatok először csokit a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Barátnőm kislánya 10 hónapos és már csokival és ilyenekkel eteti.Az én 10 hónaposom még nem kapott se csokit se hasonló dolgokat.
2010. márc. 22. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
a fiam 22 hónapos, túrórudit ehet csak, semmi mást.
2010. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy éves elmúlt már amikor a tesók megkóstoltatták vele.De az én kicsimnek nem jött be.Alapból nem szereti az édes dolgokat,szerencsére mert ígyis rossz evő.
2010. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
19 hónapos a lányom, de direktbe nem kap csokit. Ha én esszek haraphat belőle, de egy falat elég is neki. Ő édesszájú eleve is, ránk ütött, de elég sovány, rendes kaját is keveset eszik, nem szeretném csokival elvenni az étvágyát. Sütit (házit) ehet, de azt is ritkán. Mondjuk ezért már szokott pattogni, így inkább én nem sütök, anyukámmal süttetek a hétvégén és akkor ebéd után ehet.
2010. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
12 hónaposan mikulásra ellátták anyósomék jó sok csokival, és még rá is vették hogy bontsa ki őket és kóstolja meg. Most 16 hós és kb. 1 hónapja mindennap kinder csokit kunyerál. Ha rendesen ebédel adok is neki, mert talán az nem annyira vészes mint a tömény csokik. Hát mit mondjak nem nagyon örülök neki, de talán nem olyan ártalmas ha nem étvágycsökkentő a hatása. Mi mossuk is a fogát minden este mondjuk. Eleinte én is úgy voltam hogy semmi édesség, de aztán belegondoltam hogy ha egyszer meg megizeli, akkor meg már ki lesz éhezve rá mert eddig meg nem kapott, szóval talán napi 1-1 kinder tejszelettel még nincs szerintem semmi gond. De a sógornőm pl. a 4 hónapos kislányát eteti ugyanezzel a kinder TEJES csokival olvasztott formában. No comment. Azért én a tejjel megvártam a 13 hót.
2010. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Egy éves kora körül kóstolta meg a fiam a csokit. Azóta is kap egy keveset néha-néha (kb. 2-3 hetente egy kinder szeletnyit), de inkább túrórudit kap (azt sem minden nap, természetesen).
2010. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
annak a baromnak, aki lepontozott: zabáltasd jó sok csokival a gyereked, az biztos használni fog neki és ne rajtam éld ki magad. lepontoztál, várom az indokaidat, h miért kellene a gyermekemnek csokit ennie. ez 1 olyan kérdés volt, amiben nincs hasznos, v nem hasznos válasz. esetleg nem értesz vele egyet, de az meg a te bajod. nevetséges.
2010. márc. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Belenyalni,megharapni 8 hónapos korától.Étkezés helyett nem kap és még egy kockát sem evett meg egyszerre.
2010. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lepontoztak:-) de ki nem sz...le? Attól még nem fogom csokival meg cukorkákkal tömni a gyerekem.:-) És ugye a kérdés úgy szólt kinek mikor evett a gyereke csokit..hogy ezen mit kell pontozni én sem értem. Nem az volt a kérdés, hogy hasznos-e a csoki vagy sem, vagy létszükséglet-e egy csecsemőnek vagy kisgyereknek.
2010. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lányom 24 hónapos, még nem evett csokit. Eredetileg sem akartunk neki adni addig amíg oviba nem megy, mert ott már úgyis elkerülhetetlen hogy találkozon vele.

De mint kiderült érzékeny a tejre, tehát valószinűleg kevés csokival fog találkozni, és az is étcsoki lesz.

Viszont szerencsére szereti a gyümölcsöket, így az édesség igényét is ki tudjuk elégíteni.

2010. márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!