Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmúlt 6 hónapos a babám már...

Elmúlt 6 hónapos a babám már a tízórait, ebédet, uzsit kiváltottuk! Milyen kekszet tehetnék a gyümölcshöz, hogy laktatóbb legyen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én a 6 hós kórtól adható hipp babakekszet adom,heti 2-3x lereszelek 2 db-ot és belekeverem a gyümölcsébe. Van hogy az üveges barackba is teszek,úgy jobban szereti!

Szintén Ada :)

2010. márc. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Így van, a babakajáknál, a tejpépeknél kell keresni. Egyébként én is csak azért vettem ezt, mert ez volt itt a tecsóban.

Ada, hogy van a kis menyasszonyunk? :)

(B)

2010. márc. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Banyuci,nem akar enni. 2 hét alatt nem hízott egy dekát sem,és teljesen kivagyok mert csak 6600 gramm. Én tettem fel egy kérdést a súllyal kapcsolatban ma. :( Ja és 7 hós,Látom a vőlegényünk,már mászik,na az enyém még azt sem,nem baj,majd Atti viszi a kiságyba a reggelit! :)
2010. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

:D:D:D Na ezen jót röhögtem. Magam elé képzeltem. :D:D

Ne keseredj el, biztos fogzás miatt nem akar enni. Adj neki tejpépet (akár a gyümit is keverheted ezzel), annak nagyobb a kalóriaértéke, és jobban hízlal. Addig nincs baj, amíg nem fogy! (B)

2010. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én is babáknak való babapiskótát adok neki, ahogy már itt előttem is írták a fosfovit-ot. (eddig nem is tudtam,hogy létezik ilyesmi, merthogy ez nem ugyanaz, mint a sima babapiskóta, mert nincs benne tojás).

mi tesco-ban vettük a babarészlegen

2010. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál is 3 evést váltottunk már ki ez mellett még 3x szopizik is:)Szerintem semmi baj nem történik ha változatos az étrendje...7,5 hós kislány
2010. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A gyümölcsökhöz tehetsz főtt rizst és leturmixolod, vagy főzhetsz hozzá vízben kukoricadarát (banánnal nagyon jó).

De főleg a kukoricával eleinte óvatosan kell bánni, mert nagyon telít, nehogy fájjon a hasa tőle.

A kekszekben nem tudok segíteni, mert még nem adtam a lányomnak, de rizst és kukoricát igen.

2010. márc. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!