Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kislányomnak milyen...

2 éves kislányomnak milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
Ápr 22 névnapja,ápr 28 szüli nap. Névnapjára nem lessz neki nagy dolog felesleges. Szüli napjára kellenének tanácsok.Babája rengeteg van,büfis,kakis,mászós,puha,kemény,minden féle. Plüss állat annyi hogy kb az oviba nincs ennyi. Van 3 kerekű biciglie,triciglie,13-as kerékpár,már biciglizik.A késségfejlesztőkkel az a bajom,hogy egyszer megcsinálja,nagyon hamar,és nem érdekli. Mesekönyve rengeteg van,90%-a puzzel-os simán ki rakja.Labdája kb 15. Adjatok tanácsot köszi.
2010. márc. 22. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Játékkonyha, duplo, gyurma?
2010. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél neki nagyobbaknak való készségfejlesztőt.
2010. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első nagyon jó.Köszi
2010. márc. 22. 17:25
 4/7 A kérdező kommentje:
De azért még írjatok
2010. márc. 22. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, még egy ötlet (első kettő is én voltam) Ha ilyen kis okos, akkor ez jó lehet neki:

[link]

2010. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért írtam a konyhát, mert nálunk is az a legnagyobb sláger. Másfél éve nem unja meg vele a játékot a lányom.
2010. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó megis rendelem.Motort is kap mert hiába biciglizik a vele egykoruak nem tudnak csak motorozni,és persze hogy ő is azt akar.
2010. márc. 22. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!