Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek, hogy alszik a babátok?...

Nektek, hogy alszik a babátok? 2 hetes a kislányom.

Figyelt kérdés
A doki azt javasolta, hogy sokat aludjon hason, de én féltem így meg nem is szereti nagyon. (meg azt olvastam a neten, hogy veszélyes) A hátán mégjobban nem marad meg, mindig elfordul oldalra. Igy általában alapból az oldalára rakom.
2010. márc. 22. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom két és fél hetes és éjszaka hason alszik. Napközben nem nagyon szeret úgy lenni, de ha sikerül szopi után rögtön elaludnia akkor is hasra rakom egyébként oldalt.Azzal az a bajom, hogy sokat kalimpál és felébreszti magát.
2010. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! A kislányomat legtöbbször az oldalára fektetem, és ki is támasztom, mert rengeteget bukik, hiába büfiztetem és még az ágy fejrészét is megemeltük orvosi tanácsra. Amolyan stabil oldalfekvésben van. Nappal szoktam a hátára fektetni, mert akkor gyakrabban ránézek és hallom is, ha valami baja van, nyöszörög. Én így érzem biztonságosnak és ő is jól alszik így.

*A*

2010. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlotta a doki a hason alvást, nem is merem úgy altatni. 3,5 hós és még soha nem aludt hason.
2010. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom és 2 és fél hetes és általában oldalt fekve alszik. Ha nagyon "tekeri" magát és sír akkor hasra fektetem és azt vettem észre azt is szereti. Nem féltem, van légzésfigyelő és sokat benézek hozzá. A baba úgyis jelzi mi jó neki, ha nem szeret hason aludni akkor ne tedd úgy le.
2010. márc. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!