Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt minden...

Miért csinálja ezt minden evésnél? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos,és minden evésnél nyöszörög,tartogatja a szájában az ételt,nem akarja lenyelni,vagy csak sokára.néha elkezd erőlködni,egyszer meg is hányatta magát.

1 hete kicsit piros volt a torka,de kapott rá Cataflamot,elméletileg az már nem lehet ok.

Egyébként jó kedvű,nem lázas,nincs hasmenése..stb..csak az evéseknél vannak problémák..néha már én is legszívesebben sírnék,nem tudom mit tehetnék...Előtte nagyon jó evő volt,mindent megevett.


2010. márc. 22. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elképzelhető,hogy jön a foga.Az én kisfiam is csinálta ezeket fogzás idején.Valamint még akkor,amikor tüszős mandulagyulladása lett.

Nem volt lázas,mégsem akart enni,csak tartogatta a szájában,vagy a kezeit tette a szája elé és nem evett.

2010. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az orvosunk az ínyét is megnézte,azt mondta nem mostanában lesz foga.még egy sincs,és nem is látszódik semmi rajta..nem piros,nem duzzadt..stb.
2010. márc. 22. 14:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy esetleg sok a sava? Hallottam, hogy olyankor se akarnak enni a gyerekek. Annyira nem, hogy még fogynak is.
2010. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kisfiam a mai ebédet is kihányta.Tartogatja az ételt a szájában,összeszorítja a száját,nyújtogatja a nyelvét,vigyorog,közben a szájában a kaja...addig csinálta,míg sikerült hánynia.

Ez most valami új hóbort nála?

Már teljesen magam alatt vagyok,hogy minden evésnél ezt csinálja-kivéve hányás-

2010. márc. 24. 13:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Kislányomnál semmi jele nem volt a fogzásnak, nem volt az ínye beduzzadva, kipirosodva, szóval tényleg semmi és pontban 7 hónapos korában kijött az első foga, majd pár nap múlv a következő.

Szóval lehet a foga miatt szerintem.

Próbáltál többféle ételt adni neki? Lehet, h. nem ízlik, amit adtál.

2010. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is fog problémája van. Nem tudom tápszeres vagy anyatejes-e, de ha azt hajlandó enni, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy nem sokára fogacska lesz. Először én sem értettem, hogy az én jó étvágyú kislányom miért nem eszik semmi mást folyékonyon kívül, aztán amikor kibújt a fogacska rájöttem, hogy ez volt az ok. Természetesen utána ugyan olyan jó étvággyal eszik.
2010. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tudom hogy hülyeségnek tűnik és valószínüleg semmi összefüggés nincs de nálunk is ez volt.aztán egyszer nem a gyerek kanállal adtam neki enni hanem egy sima fém kiskanállal és azzal ment!egy próbát megér!
2010. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinált ilyet a kislányom, amikor olyan ételt kapot, amiben voltak kisebb darabok is a megszokott pépes után. Azt nem volt hajlandó lenyelni, öklendezett,aminden baja volt...
2010. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ezt a kérdést... :( Szintén 7 hós lányom ugyan ezt csinálja 2 napja. Még a cicit sem fogadja el,se innivalót. úgy kell bele könyörögnöm pár falatkát. Már én is kivagyok teljesen. Az inyén olyasmit ltok,mintha a bőr alatt lenne egy egyenesre levágott elefánt agyar (bocsi a hasonlatért,de egyszer láttam mikor lereszelték egyenesre az elefánt agyarát) és oyan,persze piciben,és nem vonalkát látok mint sokan,tehát lehet nem is a foga miatt van. Ráadásül 123 nap alatt semmit nem hízott.
2010. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vagyis 12 napja... bocsi
2010. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!